Fuggy Odesláno 13. říjen 2007 Odesláno 13. říjen 2007 Takhle vypadá moje p306,samozdřejmě po pěkné koupeli Citovat
Fuggy Odesláno 13. říjen 2007 Autor Odesláno 13. říjen 2007 Pište vaše názory jak se vám líbí,klidně i negativní. Citovat
Dundee Odesláno 13. říjen 2007 Odesláno 13. říjen 2007 Mě se moc líbí, je to krásně decentní Ty Ronaly mu sednou jak pr*el na hrnec;) Citovat
Béďa Odesláno 13. říjen 2007 Odesláno 13. říjen 2007 nevypada zle, jen se mi nelibi par malickosti.. Citovat
Georginho_cz406 Odesláno 13. říjen 2007 Odesláno 13. říjen 2007 Moooc pěkné, jde vidět že je to tvůj mazel. Jen mi řekni, proč máš nastříkaný zadní brzdový buben takovou výraznou barvou. To jediné se mi nelíbí! Ale co člověk, to jiný názor! Citovat
vendelinek Odesláno 13. říjen 2007 Odesláno 13. říjen 2007 Původně zaslal: Fuggy Pište vaše názory jak se vám líbí,klidně i negativní. Ale jo,máš pěknýho mazílka.Ty kola sou ,celí autí je mazlíš se snim pravděpodobně asi jako já a poslední snímeček,doufám,že se snim mazlíš i zevnitř Citovat
chechet Odesláno 13. říjen 2007 Odesláno 13. říjen 2007 moc pekna 306tka! vic takovych v klubu Citovat
Reff21 Odesláno 13. říjen 2007 Odesláno 13. říjen 2007 for Fuggy: krásný moc.....ještě si sežen do předu mlhovky a bude to ještě hezčí...jinak ta barva na bubnech a třmenech taky hezky...mě se to osobně líbí...sedí to tam náramně s těma liťáčkama... Citovat
Semi Odesláno 13. říjen 2007 Odesláno 13. říjen 2007 Vypadá hezky, jen si mi nelíbí fólie na oknech a lakovaný bubny.... Citovat
Semi Odesláno 13. říjen 2007 Odesláno 13. říjen 2007 Vypadá hezky, jen si mi nelíbí fólie na oknech a lakovaný bubny.... Citovat
Fuggy Odesláno 14. říjen 2007 Autor Odesláno 14. říjen 2007 Díky za vaše názory. Georginho_cz406: mě se ta barva líbí.přemýšlel jsem ještě nad stříbrnou,ale nakonec vyhrála červená.Ale jinak díky za dotaz. vendi.stejskal: taky moc hezkej,ale chtělo by to liťáky že? Reff21: mlhovky už mám koupeny a až bude víc času tak je tam určitě šupnu. Citovat
Reff21 Odesláno 14. říjen 2007 Odesláno 14. říjen 2007 tak sem pak hoď ještě další foto, až budou ty mlhovky...představa nestačí.. Citovat
Fuggy Odesláno 14. říjen 2007 Autor Odesláno 14. říjen 2007 Určite,postupně to chci ještě vylepšovat.Ale do žádnýho velkýho tuningu se nechystám.Ale nějaké fota ještě udělám. Citovat
vendelinek Odesláno 14. říjen 2007 Odesláno 14. říjen 2007 Původně zaslal: Fuggy Díky za vaše názory. Georginho_cz406: mě se ta barva líbí.přemýšlel jsem ještě nad stříbrnou,ale nakonec vyhrála červená.Ale jinak díky za dotaz. vendi.stejskal: taky moc hezkej,ale chtělo by to liťáky že? Reff21: mlhovky už mám koupeny a až bude víc času tak je tam určitě šupnu. Liťáky by to vylepšili,to jako jo,ale zatim je shánět ani kupovat nebudu.Do budoucna o nich přemejšlim,ale zatim to nejde.Teď potřebuju many někde jinde.Jinak díky i za žabičku. Citovat
Endroo Odesláno 20. říjen 2007 Odesláno 20. říjen 2007 Líbí se mi to střešní křídlo. Jen takové lightové, nenápadné a přesto dá autu "drsnější" výraz. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.