Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

autoradio je mrtve :o(


xxxjesterka

Recommended Posts

Původně zaslal: xxxjesterka

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: xxxjesterka

je tam nebo tam není ?? :D:D:D

z druhe strany je

takze smerem k prednimu narazniku je nekde schovana vrtule ?? :mad:

jj , možna i dvě , je to z druhe strany toho hlinikoveho chladiče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem prave s obrovskym nadsenim a radosti rozbalila krabici s novym radiem :potlesk

Hurááááááá :D

no..ale abych se neradovala predčasne..:mrk soucasti obsahu krabice je i "klubko" kabelu.. na konci zavarene do takovych čepiček.. kdyby to byla redukce na DO bylo by to super..jenze ja nemam tuseni na co to je :o) navod na instalaci doauta chybí ...muzete mi rict na co tyhle kablíky jsou??

[upravil dne 2.10.2007 xxxjesterka]

post-0-14109596606249_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hnědý kabel je pro připojení k d.o. z volantu, ale potřebuješ k tomu ještě ten speciální adaptér.

Oranžový je ztišování rádia od handsfree sady.

Modrý je pro napájení elektrické antény.

Takže tyto 3 kabely zapojovat nebudeš.

Akorát zapojíš tem kabel z druhého obrázku a to tak:

do černého konektoru zasuneš ty 2 kostky co ti koukaj z auta a pak jen zasuneš tu malou šedou kostku do rádia.

Zapojíš anténu a hraješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TADÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :potlesk:potlesk:potlesk ...představte si ze to hraje :D radio je krasne ..fakt super takze tomu kdo tady uvadel link na panasonic C1425N DEKUJI :super

akorat ta redukce na antenu bude potreba , a predni panel.. a takova mala (asi zacatecnicka chybicka se vloudila) radio jsme vymenila vcetne toho ramecku jenze jsem ho asi zapomela prisroubovat a ted tam tak nejak jakoby zapadlo.. takze moc na pevno nedrzi..to jeste zitra vykoumam (doufam ze ho vyndam):aut

[upravil dne 2.10.2007 xxxjesterka]

[upravil dne 2.10.2007 xxxjesterka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xxxjesterka

TADÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :potlesk:potlesk:potlesk ...představte si ze to hraje :D radio je krasne ..fakt super takze tomu kdo tady uvadel link na panasonic C1425N DEKUJI :super

akorat ta redukce na antenu bude potreba , a predni panel.. a takova mala (asi zacatecnicka chybicka se vloudila) radio jsme vymenila vcetne toho ramecku jenze jsem ho asi zapomela prisroubovat a ted tam tak nejak jakoby zapadlo.. takze moc na pevno nedrzi..to jeste zitra vykoumam (doufam ze ho vyndam):aut

[upravil dne 2.10.2007 xxxjesterka]

[upravil dne 2.10.2007 xxxjesterka]

když tak ho vyndám ve čtvrtek :D

[upravil dne 2/10/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten link na rádio jsem tu psal taky já :aut

To rádio se nijak nešroubuje, pouze stačí zajistit ten plechový kastlík, do kterého se rádio strká.

Vyndej tedy nejdřív rádio z toho plechovýho rámečku, dej do auta jen ten rámeček a šroubovákem vyhni takové jazýčky na kastlíku. Tím se ten kastlík v autě uchytí a pak už jen do něj zacvakneš rádio a bude už držet.

A co že se děje ve čtvrtek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...