Jump to content
Sign in to follow this  
michal 206

Změny v jádru managementu Peugeot

Recommended Posts

Praha 13. října 2003 - ve společnosti PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. došlo v průběhu měsíce září ke změnám ve struktuře organizace managementu. Funkci obchodního a marketingového ředitele nově zastávají pánové Jêrome-Pierre Bonamy (ředitel marketingu) a Alexej Kiriakovský (ředitel obchodu). Obě dvě pozice byly původně zastoupeny jednou osobou.

Vzhledem k pozici značky Peugeot na českém trhu a k ambiciózním cílům, kterých by v nejbližších letech ráda dosáhla, se ukázalo jako velice důležité zkonsolidovat pozice posílením vlastního managementu. Nová struktura organizace managementu umožní značce stát se opravdovým partnerem své obchodní sítě a zároveň poskytnou svým zákazníkům kvalitní služby. Rovněž z tohoto důvodu byla pozice obchodního ředitele záměrně obsazena Čechem. Původní pozici obchodního a marketingového ředitele zastával do začátku září pan Georges-Henri Chambaud, který se nyní vrací do společnosti Automobiles Peugeot ve Francii.

Jêrome-Pierre Bonamy (48 let), nový ředitel marketingu společnosti Peugeot, pracoval před příchodem do České republiky jako odpovědný pracovník projekčního oddělení na Exportním ředitelství Automobiles Peugeot pro Evropu v Paříži. Diplom získal na Institutu studií mezinárodních vztahů a Institutu průmyslové strategie v Paříži a zároveň získal titul M.B.A. v Centru dalšího obchodního vzdělávání v Paříži. Celou svoji profesionální kariéru zasvětil světu obchodu a marketingu v mnohonárodních společnostech jako jsou Mercedes Benz, General Electric, Ciba Geigy a od roku 1997 začal pracovat pro PSA Peugeot Citroën Automobiles. Jerôme-Pierre Bonamy je otcem 3 dětí, je náruživým čtenářem a obdivovatelem architektury a aktivně se věnuje námořním sportům.

Alexej Kiriakovský (36 let), nový ředitel obchodu, doposud zastával funkci zástupce obchodního a marketingového ředitele. Ve společnosti Peugeot ČR pracuje od roku 1997, předtím zastával funkci ředitele dealerství Škoda a Seat ve Dvoře Králové n. Labem. V oboru pracuje jedenáct let. Kiriakovský vystudoval obor automatizované systémy řízení na VŠZ. Je ženatý a má dceru. Mezi jeho záliby patří fotografování, sportovní střelba, tenis a četba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...