Jump to content
Sign in to follow this  
Jaris

Klimakompresor

Recommended Posts

Ahoj,

Začíná se mě přidírat klimakompresor, daj se tam vyměnit jen ložiska nebo se musí vyměnit celé? Borec mě v jednom nejmenovaným servisu měnil klínovej řemen a dal mě tam špatnej. Napínací kladka byla doražená na fest. Tak se museli vyměnit všechny kladky a i servopumpa odešla do věčných lovišť. Vše půl roku šlapalo v pohodě ale nedávno jsme dávali na repas altík a klíňák kluci v servissu nemohli ani dostat dolů. Prostě hrůza. Nejspíš tam dal asi kratší. Jsem z toho na blázinec :(.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nestraš mě!! já si chci měnit časem taky klínový řemen. Ale pokud se nemýlím, tak u klimatizace je samonapínací kladka!!!:myslim

Share this post


Link to post
Share on other sites

jj to je ale ta byla tak zabetonovaná, že se musela dát nová. Prostě to asi trochu podělal. Podle katalogu co jsem se teď pídil, tam jsou dva druhy řemenů. Jeden od druhého se od sebe liší o jeden centimetr. Já to taky nechápu jak ho tam narval. Všechno fungovalo jak mělo ale po roce co mě menil ten řemen mě odešel altík. Tak ho dali na repas. Ale opět tam dali starej řemen. Tenkňoural jak svině, tak jsem jim to vrátil, že to nedělalo. Tak to svedli na tu napínací kladku, že prý je už špatná. Ale po namontování nové to pořád kňouralo. Opět mě vyměnili další kladku a tu už jsem ji nezaplatil a po někilkati nepříjemných rozhovorech jsem jim auto vzal a odvezl ho do jiného servisu. Ten mě doporučil známej. Chlap solidní a zjistil, že tam je řemen co tam nepatří . Prý to bylo našponované jak prase a vůbec nechápe, jak tam ten řemen narvali. Takže koněčná od něj zněla, že mě začíná odcházet nějaká spojka na klimakompresoru a jemně přidírá i kompresor. Jsem z toho hotovej. Klimu si ani už nemůžu pustit, protože jak ta spojka prokluzuje , tak se zní začně hulit. A kopresor děsně sičí. Tak se právě pídím, jestli se dá vyměnit samotné ložisko. Jinak Klima chladí ale dělá tyhlke brykule. A mezi tím mě odešla servopumpa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×