Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Setrvák


Guest RychJ

Recommended Posts

Původně zaslal: RychJ

Tak to držím palce at ti to vyjde...Protože mě strašil se 40 000kč Dávám to tam příští týden ve středu a ve čtvrtek to má být hotové...

.....no podle toho co tu píšeš máš už výměnu setrváku dávno těmi pravidelnými servisními prohlídkami předplacenou....12500 kč za přední brzdy - to po mě nechtěli ani v bmw bychl....no hlavně že jsi spoko:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegaalfa

Původně zaslal: RychJ

Tak to držím palce at ti to vyjde...Protože mě strašil se 40 000kč Dávám to tam příští týden ve středu a ve čtvrtek to má být hotové...

.....no podle toho co tu píšeš máš už výměnu setrváku dávno těmi pravidelnými servisními prohlídkami předplacenou....12500 kč za přední brzdy - to po mě nechtěli ani v bmw bychl....no hlavně že jsi spoko:super

Já ne...Já to auto mám dva měsíce,byl to muj první srvis...Takže spokojenej opravdu jsem a v těch 12 500 nejsou jen brzdy,ale i třeba kompletní servis po 80 000km atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DanculD

Mne technik povedal, ze to vedia nafotit, poslat importerovi a ten im to doteraz vzdy bez reptania schvalil na zaruku. Jedine co sa vraj vzdy platilo je praca a pripadne spojka, pretoze tu si to väcsinou vezme so sebou.

Ja na mojom p 406 mám ten istý problém. Už ho je počuť pri štartovaní i vypínaní motora. Tá výmena "cez záruku po záruke" je obmedzené vekom, al. najazdenými km? Ten technik bol v Peugete za Solinkami?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Stefan00: Na 406 to vobec neries. Sice popiskuje na vsetkych 406 s tymto motorm ale este som nepocul ze by niekomu na 406 odisiel. Toto iste ti potvrdia dalsie clanky na tomto fore. Skus hladat a uvidis, ze so 406-tkou si v pohode. Pridaj zvuk na radiu a nic neries.... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi v pátek ve Stodůlkách řekli, že jim výměnu sterváku Peugeot ČR již od začátku roku neuznává...:grr

Je to zřejmě podle toho na jakého technika člověk kápne. Jeden nejmenovaný mi dokonce trvdil, že je to diesel tak si prý na ty zvuky mám zvyknout...:myslim. taky řešení a asi nejlevnější....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DanculD

To Stefan00: Na 406 to vobec neries. Sice popiskuje na vsetkych 406 s tymto motorm ale este som nepocul ze by niekomu na 406 odisiel. Toto iste ti potvrdia dalsie clanky na tomto fore. Skus hladat a uvidis, ze so 406-tkou si v pohode. Pridaj zvuk na radiu a nic neries.... :aut

Vďaka za radu, rádio mi zatiaľ funguje. :myslim

Ja som sa už predtým na to popiskovanie zotrváka pýtal prímacieho technika v CD Trade - Peugeot za Solinkami, ten mi o možnosti výmeny v rámci záruky nič nespomínal.:nevim Akurát, že bolo by to treba spraviť, lebo môže to pustiť hocikedy... To ma "potešil", lebo to som mal pred dovolenkou. Ale zatiaľ to drží:nevim Nový vraj stojí okolo 20tisíc.:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza.praha

tak mi v pátek ve Stodůlkách řekli, že jim výměnu sterváku Peugeot ČR již od začátku roku neuznává...:grr

Je to zřejmě podle toho na jakého technika člověk kápne. Jeden nejmenovaný mi dokonce trvdil, že je to diesel tak si prý na ty zvuky mám zvyknout...:myslim. taky řešení a asi nejlevnější....

Tak to je fakt divný,byl jsem tam minulý týden a technik to zařídil sám od sebe v naprosté pohodě, ikdyž říkal, že se někdo "nahoře" trochu kroutil...

Nevím jméno technika, ale byl trošku starší silnější a fakt pohodář....:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza.praha

jdu tam příští týden na prohlídku v 60 tis. tak je nechám s čím přijdou a uvidíme... v nejhorším to nechám jezdit do příštího roku a pak plynule přestoupím na 308...:mrk

Já to tam dávám zítra a ve čtvrtek odpoledne to má být hotové, tak uvidím...Třeba se začnou taky cukat,ale to bych je asi vlzak latí...Papír na to mám, tak snad....

No, dám vědět jak to dopadlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taaaak...

Přivezl jsem auto ze servisu. Setrvačník vyměněn v rámci garance i s prací, při té příležitosti udělaná i spojka (8 000kč), lišta dveří (280kč) a aktivování rádia (zdarma).

Setrvačník má být ten co se dává do aut nyní, tedy spolehlivější, trvalejší,kvalitnější (no,poznáme)...

Auto je tiché, spojka měkčí, žádné zvuky a pazvuky a připadá mi, že i líp jede....:myslim

Takže max. spokojenost...:roker

[upravil dne 22.8.2007 RychJ]

[upravil dne 22.8.2007 RychJ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RychJ

Taaaak...

Přivezl jsem auto ze servisu. Setrvačník vyměněn v rámci garance i s prací, při té příležitosti udělaná i spojka (8 000kč), lišta dveří (280kč) a aktivování rádia (zdarma).

Setrvačník má být ten co se dává do aut nyní, tedy spolehlivější, trvalejší,kvalitnější (no,poznáme)...

Auto je tiché, spojka měkčí, žádné zvuky a pazvuky a připadá mi, že i líp jede....:myslim

Takže max. spokojenost...:roker

Tak to máš super...doufám, že Ti setrvák bude dlouho sloužit. :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...