Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

špatně startuje, blbne volnoběh..


marvin

Recommended Posts

dobrý den všem, mám problém s p306, 1.6 benzin, najeto asi 160kkm, v poslední době čas od času nechce startovat, pak třeba po 15 miutové pauze naskočí bez problémů, stává se to obvykle po jízdě, po nějaké kratší pauze, za studena startuje obvykle na poprvé..... další problém je, že při vyřazení neklesnou otáčky ale drží se na hranici jaká byla při jídě při zařazené rychlosti..... je to řídící jednotka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marvin

dobrý den všem, mám problém s p306, 1.6 benzin, najeto asi 160kkm, v poslední době čas od času nechce startovat, pak třeba po 15 miutové pauze naskočí bez problémů, stává se to obvykle po jízdě, po nějaké kratší pauze, za studena startuje obvykle na poprvé..... další problém je, že při vyřazení neklesnou otáčky ale drží se na hranici jaká byla při jídě při zařazené rychlosti..... je to řídící jednotka?

použij hledání.. potenciometr, krokový motorek, lanko plynu, atd.. je tady toho mraky..

A to občasný startování.. že by kostra?? nebo vyklepaná svorka někde po cestě??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jája

Mám úplně stejný problém, taky P306 1.6 .

Prosím poraďte.

Hledej co sem psal výše.. krokový motorek, palivový filtr, svíčky, filtry, potenciometr, palivové čerpadlo, čidlo tlaku vzduchu, atd atd.. těch možností je několik.. pročti si vše a pak hledej.. Já si s tim taky užil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...