Ferin007 Odesláno 2. srpen 2007 Odesláno 2. srpen 2007 Jak už jsem tady psal, mám občas problém s klíčem (resp. oběma klíčama), který se někdy v zapalování zaseknout a nejde jima otočit/nastartovat. Zámek už byl v servisu promazávanej, ale dlouhodobě to nepomohlo. Teď, při příležitosti garančky, sem je na to znovu upozornil. Bohužel, zrovna to šlo a na žádnou chybu v zámku nepřišli. A s bloklým zámkem jim to asi ukázat nepřijedu. Nevíte, kde by mohla být chyba??? :myslim Citovat
Ticcino Odesláno 3. srpen 2007 Odesláno 3. srpen 2007 Promiň za stupidní odpověď, ale občas může být schovaná přímo před očima, nedělá to zejména, když máš stočený kola? Může to být tím, že dojde k uzamčení volantu a ten pak tlačí na zámek, který nejde odemknout. Pomůže při otáčení klíčem trošku přidržet volant proti směru narovnávání. Citovat
Ferin007 Odesláno 3. srpen 2007 Autor Odesláno 3. srpen 2007 Dík za tip, vyzkouším to, nevím. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.