Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206CC


Návštěvník

Recommended Posts

Původně zaslal: tomyk

Auto je doma:super:super:super

Akorat ja jsem pryc, takze si pockam do ctvrtka. Stejne se musi vyridit papiry. Jinak to zrcatko bude jine :(. V CZ cena kolem 3,5k...nasel jsem na ebay na €77, takze to se me libi vic :)

Este ze jsem si nekoupil Rolanda. Tam je ta cena z me neznameho duvodu kolem €250:myslim

Roland a RC maji elektrické sklápění zrcátek, takže proto 250€ za kus ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,Maju nejaku funkciu ochranne ramy na 206cc? Na 207cc su vystrelovacie a pri buracke to dost spravi... Na 206cc su asi len na okrasu,co?

2, Ked mi zateka cez miesto,kde sa odpaja strecha,kam mam nastriekat ten priehladny silikon? Velmi tomu nechapem :myslim

[upravil dne 5.3.2010 Bloodeye]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bloodeye

1,Maju nejaku funkciu ochranne ramy na 206cc? Na 207cc su vystrelovacie a pri buracke to dost spravi... Na 206cc su asi len na okrasu,co?

2, Ked mi zateka cez miesto,kde sa odpaja strecha,kam mam nastriekat ten priehladny silikon? Velmi tomu nechapem :myslim

[upravil dne 5.3.2010 Bloodeye]

1)no ja by som povedal ze viac menej okrasna funkcia ..

2) kde konkretne ti to zateka ...mozes dat fotku ? .. ja som mal medzeru tam ako sa spaja ten trojholnik - zadne okno, predne okno a strecha .. cize tam hore taky bod som mal len ... tak tam mi stacila len taka kvapka na dotesnenie ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. mal som ich vonku. je to len nejaka 10-12mm ocelova tyc zalisovana do penovej gumy. nevystreluje sa urcite a ci to

nejako pomoze pri havarii neviem, lebo som neskusal odolnost ocele. ale taka hrubka asi nic neudrzi.

2. aj mna by zaujimalo kde ti zateka, hod foto. mne pri topeni snehu,alebo pri dazdi netecie, iba ked na to skriekam wapkou,

ale to viem pochopit, ze skladacia strecha sa neda tak utesnit ak opevna.

na jesen som natrel vsetky tesnenia na streche ricinovym olejom a zatial je klud.

tomyk: a bude galeria???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dekky: fotky budou :). Sice je to krasavec, ale par sramu ma. Takze ho bud vyfotim z te hezci strany, nebo az po lecbe :)

jo tak me este napada - kde je senzor svetel? Pry by to melo byt nekde na palubce. Nebo je to nedejboze v destovem senzoru? Slo by nejak to auto premluvit aby rozsvitilo vzdycky?

[upravil dne 5/3/10 tomyk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Původně zaslal: tomyk

dekky: fotky budou :). Sice je to krasavec, ale par sramu ma. Takze ho bud vyfotim z te hezci strany, nebo az po lecbe :)

jo tak me este napada - kde je senzor svetel? Pry by to melo byt nekde na palubce. Nebo je to nedejboze v destovem senzoru? Slo by nejak to auto premluvit aby rozsvitilo vzdycky?

[upravil dne 5/3/10 tomyk]

Je to v daždovom senzore aspon podla maníka v servise tiež som to riešil ale nakoniec som sa na to vybodol.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dekky

1. mal som ich vonku. je to len nejaka 10-12mm ocelova tyc zalisovana do penovej gumy. nevystreluje sa urcite a ci to

nejako pomoze pri havarii neviem, lebo som neskusal odolnost ocele. ale taka hrubka asi nic neudrzi.

2. aj mna by zaujimalo kde ti zateka, hod foto. mne pri topeni snehu,alebo pri dazdi netecie, iba ked na to skriekam wapkou,

ale to viem pochopit, ze skladacia strecha sa neda tak utesnit ak opevna.

na jesen som natrel vsetky tesnenia na streche ricinovym olejom a zatial je klud.

tomyk: a bude galeria???

Zateka mi tam,kde sa odpaja strecha od bocnych ramov:

zateka.jpg

Ale hybe sa mi dost okno-asi 1cm,ktore musim dotiahnut. Tak neviem,ci to nebude tym :myslim

[upravil dne 12.3.2010 Bloodeye]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bloodeye

Původně zaslal: Dekky

1. mal som ich vonku. je to len nejaka 10-12mm ocelova tyc zalisovana do penovej gumy. nevystreluje sa urcite a ci to

nejako pomoze pri havarii neviem, lebo som neskusal odolnost ocele. ale taka hrubka asi nic neudrzi.

2. aj mna by zaujimalo kde ti zateka, hod foto. mne pri topeni snehu,alebo pri dazdi netecie, iba ked na to skriekam wapkou,

ale to viem pochopit, ze skladacia strecha sa neda tak utesnit ak opevna.

na jesen som natrel vsetky tesnenia na streche ricinovym olejom a zatial je klud.

tomyk: a bude galeria???

Zateka mi tam,kde sa odpaja strecha od bocnych ramov:

zateka.jpg

Ale hybe sa mi dost okno-asi 1cm,ktore musim dotiahnut. Tak neviem,ci to nebude tym :myslim

[upravil dne 12.3.2010 Bloodeye]

To je asi rutina toto miesto u cc.DA sa popod to tesnenie vložit pasik gumi ktorý to potom akoby viac tlačí k seba ale ak ti to presakuje vedla okna tak sa dá este naklonit okno viac aby sa pritlačalo pri zatvaraní viac o ten stlpik.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam sa tie tesnenia tak zvlastne prekryvaju. musim to pozriet, ale nespozoroval som, ze by nam tadial tieklo.

ale zistil som, ze nie je jedno kde auto stoji, ked je nejaky nerovny podklad, tak potom sa cele trocha skruti a uz okna nesenia akoby mali. vsimli ste si to tiez, alebo len nase sa tak kruti? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...