Jump to content
Sign in to follow this  
Petr106

otáčkoměr do 106 D

Recommended Posts

Potřeboval bych poradit, když vyměním přístrojovku s hodinama za přístroje s otáčkoměrem, jestli se dá otáčkoměr nějak zapojit?

Nebo aspoň jesli někdo má 1.5D s otáčkoměrem tak na jakou rychlost se to dá točit do kolika km/h? abych to nepřeháněl dík

Share this post


Link to post
Share on other sites

petr, môžem Ti poradiť len to, aby si sa riadil hlavne zvukom motora. časom zistíš, čo mu vyhovuje. ja radím z 2 na 3 pri cca 35 kmh, z 3 na 4 pri cca 50 kmh, a zo 4 na 5 pri 65-70 kmh. či sa tam dá zapojiť otáčkomer fakt neviem, ale ja osobne ho tam ani nechcem. maximálne dávam 110-115 kmh a spotreba je vždy :super

Share this post


Link to post
Share on other sites

mě zase ta spotřeba tak netrápí jenom mám trošku strach když to točím na dvojku do 70 80 tak to celkem řve tak mám strach abych to nepřetočil. Ten obyčejnej diesel asi nemá omezovač otáček?

Share this post


Link to post
Share on other sites

petr, na dvojku 80 ??? :o:bojim ak Ťa netrápi spotreba, tak si kup radšej benzína! síce ani mňa nemusí trápiť, ale čo už, keď som tak úsporne založený...? ;) v nafte je tá krása, že ťahá krásne odspodu a ak budeš ten motor počúvať, nemusíš mať strach že ho pretočíš. omedzovač určite nemá, ani zbytočnú elektroniku čo sa furt sere.

kujon, no to by ma zaujímalo akú máš spotrebu :mrk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×