wena99 Odesláno 24. červenec 2007 Odesláno 24. červenec 2007 mam to je to hezky a zvuk je taky supr:potleskjá si musím počkat na pořádný auto mam 106 1,1 Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 24. červenec 2007 Autor Odesláno 24. červenec 2007 teda jako v budoucnu,peugeot nebo něco jiného? Citovat
wena99 Odesláno 24. červenec 2007 Odesláno 24. červenec 2007 no do budoucna,líbí se mi peugeot taková 406 ale oktavka v combiku je taky hezká:Dal Citovat
Kulíšek Odesláno 25. červenec 2007 Odesláno 25. červenec 2007 Původně zaslal: L.I.P.O.8 jakou barvu,atd. máš ty třeba tě taky poznám. Omlouvám se za odmlčení, ale už jsem byl mimo Můj pažoutek je zatím seriové SW v červené Lucifer-vše v barvě, stříbrné habusy, narazník z větší tlamou, zhniliková anténka:aut a 14" plecháče , ale je jediný v Havířově v te barvě V neděli jedeš do Ostravy na minisrázek ? Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 25. červenec 2007 Autor Odesláno 25. červenec 2007 Tak už to je na youtube viz odkaz http://www.youtube.com/watch?v=onMOfnZqzlg.Nevím,ale v sobotu se asi pojedu podívat do Třince je tam nějaky tuning sraz + autosalon atd.Kde to je v te Ostravě. Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 25. červenec 2007 Autor Odesláno 25. červenec 2007 sorač tak se to žvejklo teď už to je dobře.Blbá tečka Citovat
Kulíšek Odesláno 25. červenec 2007 Odesláno 25. červenec 2007 V OV-Martinov v 15:00 více v sekci srazy - minisraz Ostrava. Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 25. červenec 2007 Autor Odesláno 25. červenec 2007 tak to fakt nevím,protože asi půjdu do práce,sem se to dneska dověděl:grr Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 25. červenec 2007 Autor Odesláno 25. červenec 2007 sem se na ty srazy mrknul a nic o Ostravě tam není,teda aspoň to tam já nemám:( Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.