vassoby Odesláno 22. červenec 2007 Odesláno 22. červenec 2007 ahoj!! :(chtel bych se zeptat estli ovladani na volantu a pod volantem ma stejny konektor do radia?? Citovat
vassoby Odesláno 22. červenec 2007 Autor Odesláno 22. červenec 2007 Clarion a ovladani pod volantem. Citovat
vassoby Odesláno 23. červenec 2007 Autor Odesláno 23. červenec 2007 kolik stoji ta redukce vubec?? Citovat
Medion Odesláno 23. červenec 2007 Odesláno 23. červenec 2007 1500kč a sou na různy značky radii TADY [upravil dne 23.7.07 Medion] Citovat
klm16 Odesláno 23. červenec 2007 Odesláno 23. červenec 2007 kasli na ovladanie pod volantom ja som si kupil radio ktrore na DO a huraaa mamto bezdrotove.... sila zvyku....:roker Citovat
Hnopo Odesláno 24. červenec 2007 Odesláno 24. červenec 2007 Ano.A ja som zase prave dnes cely den dumal a prišiel som na to,ako napojiť ovladanie pod volantom v 306ke na akekolvek SONYčko .A 2000 SK,ako u nas lubia za to pytať,to stať nebude... S inymi radiami to ešte nemam vyskušane,ale dalši ciel bude Seat Alhambra --> Sony GT500... [upravil dne 24.7.2007 Hnopo] Citovat
vassoby Odesláno 24. červenec 2007 Autor Odesláno 24. červenec 2007 ja premejslim ze bych sel do clarionu http://www.kasa.cz/audio-video-technika/koupit/323048/clarion/clarion-db-178rmp/ ma to vstup na ovladani pod volantem tak by to mohl mit jak potrebuju Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.