buml Odesláno 20. červenec 2007 Odesláno 20. červenec 2007 Mam prosbu, co byste doporucili? Potrebuju pro manzelku v horizontu cca pul roku sehnat nakou malou karku, ale v automatu a pet dveri. Samo za malo penez, nejlepe do 40k. Je naka sance a co vubec P delal za maly auta s automatem a dalo by se v ceskych luzich a hajich neco relativne slusneho sehnat? Dekuji predem za vsechny tvurci prispevky;) Citovat
Dundee Odesláno 20. červenec 2007 Odesláno 20. červenec 2007 Záleží na definici "malá kárka". Pokud je to do velikosti VW Golf II, tak ty se třeba v automatu dělaly (1.6 a 1.8 benzíny).... Citovat
buml Odesláno 20. červenec 2007 Autor Odesláno 20. červenec 2007 do 306 ekvivalent VW group a pod Citovat
Dundee Odesláno 20. červenec 2007 Odesláno 20. červenec 2007 Zkus třeba tohle nebo tady, další možnost je třeba toto Pravděpodobně poslední možností je toto [upravil dne 20/7/2007 Dundee] Citovat
jozefsv Odesláno 20. červenec 2007 Odesláno 20. červenec 2007 Původně zaslal: Dundee Zkus třeba tohle nebo tady [upravil dne 20/7/2007 Dundee] fiat? Citovat
Dundee Odesláno 20. červenec 2007 Odesláno 20. červenec 2007 Co je? Máte něco proti nepozinkovanýmu fiatu??? Dan se ptal na možnosti, tak dávám příklady, aby věděl... Citovat
buml Odesláno 20. červenec 2007 Autor Odesláno 20. červenec 2007 ta 106 vypada pekne, Pe.Tr nasel nakou 309 myslim ze to bylo toto toto Citovat
buml Odesláno 20. červenec 2007 Autor Odesláno 20. červenec 2007 jo Dundee fiata fakt nee:bojim:bojim:bojim Citovat
buml Odesláno 20. červenec 2007 Autor Odesláno 20. červenec 2007 jo a prodam facko totalni srot za 5k:D Citovat
Dundee Odesláno 20. červenec 2007 Odesláno 20. červenec 2007 Na tu 309 jsem taky koukal, ale nebyl jsem si jistej, jestli bys do toho šel. Ale asi je to nejlepší nabídka (podle fotek pěkný) Citovat
jozefsv Odesláno 20. červenec 2007 Odesláno 20. červenec 2007 mne sa paci ta 106-ka.male, zlate auticko pre zenu.skor sa jej bude pacit podla mna ako ta 309 Citovat
Dundee Odesláno 20. červenec 2007 Odesláno 20. červenec 2007 Našel jsem i nějaký VWčka- Golf II, Jetta II, ale o ně asi moc zájem nebude, co? Citovat
Maverick Odesláno 20. červenec 2007 Odesláno 20. červenec 2007 Já vyhrabal na tipcars jednu libovoučkou 405SRi v automatu. rv.93 nalítáno 131t. Ale to bude asi už moc velký Citovat
Pe.Tr Odesláno 20. červenec 2007 Odesláno 20. červenec 2007 Původně zaslal: Mefisto86 Já vyhrabal na tipcars jednu libovoučkou 405SRi v automatu. rv.93 nalítáno 131t. Ale to bude asi už moc velký pro paní Bumlovou je 405 moc big kára ,čím menší tím lepší. táta Buml byl rychlejší [upravil dne 20/7/07 Pe.Tr] Citovat
Maverick Odesláno 20. červenec 2007 Odesláno 20. červenec 2007 Původně zaslal: buml jj, 405 je uz prerostla:D :xvulBy ses divil, jak je malinká, když vezu mamku na chatu:D:D:D:D:xvul Citovat
Dundee Odesláno 20. červenec 2007 Odesláno 20. červenec 2007 Původně zaslal: buml jj, 405 je uz prerostla:D Ale je na ně hafec dílů:D:D Citovat
f3Rd@ Odesláno 20. červenec 2007 Odesláno 20. červenec 2007 pokud premyslis o 309, tak to tu 405 muzes vzit taky.. me se nejvic zamlouva 106, ikdyz bych v ni zrovna asi nechtel bourat... ale to bych nechtel ani tak! Citovat
buml Odesláno 20. červenec 2007 Autor Odesláno 20. červenec 2007 2 Mefisto86 > no tak me je malej muj break:D, ale tohle ma bejt proste druhy auto do rodiny, abymanzelak mohla na nakup, dojela si do prace a podobne. Koupili sme favo, ale razeni je proste problem, ne H jako takovy, ale sundani ruky z volantu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.