Jump to content
Sign in to follow this  
booster

kontrolka K

Recommended Posts

Zravím všetkých tak moja 406 1.9 td sa začína dajako kaziť, včera ked som behal po meste a zrazu rozsvietila kontrolka diagnostiky motora a to nebolo všetko auto začalo divne klepať a dymiť, rozvody boli menené v pondelok tak neviem čo by to mohlo byť. Auto vobec nestratilo výkon len začne dymiť ked naskoči turbo a je to čierny dym..tak neviem v servise mi povedali že možno čerpadlo ale ja si myslím že skočil rozvodák o jeden zub, stretol sa už niekto s takým niečim? Aby na neošklbali v servie ako kuru:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dnes som s tým bol na diagnostike ale nizistil nič lebo nevedel nájsť motor v počítači..ale jeden techni čo tam bol povedal že podal zvuku motora a dymivosti bude asi posunutý rozvod ale čerpadlo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak nakoniec to bolo čerpadlo mal som tam Bosch..vraj sa zadrelo a preto ten bordel v motore...ale zohnal som čerpadlo Lucas a dal to vymeniť a auto ide zatila ok...akurá mi klima z ničoho nič prestala isť ked som odchádzal zo servisu nechce sa mi veriť že by sa všetko pokazilo v jeden den!!! určite tam niečo omylom odpojili ale niekde vytrhly kostru...neviem zajtra idem k elektrikárovy.lebo nejde štava do motorčeka od klimy....uvidím čo povie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×