Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Mam problem s cidlem podtlaku sani (pravdepodobne) na me 206 1.4i 8V. Nekdy se mi stane ze nastartuji a okamzite chcipne pak uz nedrzi volnobeh. Podarilo se mi s tim dojet do servisu a po nacteni diagnostiky to vyhodnotilo cyhybu "vadne cidlo podtlaku sani - prechodna zavada" kdyz cidlo vymontuju a vycistim tak to jaks taks funguje nekdy ale kdyz k tomu jeste odpojim baterii aby si RJ nacetla nove hodnoty tak to potom funguje jako nove.

Problem je v tom ze nevim jestli to dela opravdu to cidlo sani nebo je to na necem jeste zavisle. Myslim treba ze by mohl byt problem v necem jinem ale ridici jednotka by vyhodnocovala spatne toto cidlo. Nechce se mi totiz vysypat 2400 za nove cidlo a pak zjistit ze to tim nebylo.

Odesláno
Původně zaslal: Escaper

Taky se mi zda ze na 55kW motor ten muj malo tahne, muze to byt zpusobene tim?

je to neco jako vaha vzduchu, RJ podle nej davkuje mnozstvi paliva. Takze pokud nefunguje jak ma, tak se to na chodu motoru urcite projevi. Co spotreba?

Odesláno
Původně zaslal: Escaper

spotreba se pohybuje mezi 6.7-7.4 podle toho jestli jezdim mesto nebo delsi trasy mimo mesto

me to nic nerekne, ja jezdim za 15:D

ty musis vedet, jestli se v posledni dobe zvysila.

Odesláno

ta spotreba je celyho trictvrte roku co to auto mam stejna. ale je taky fakt ze sem tam mi to chciplo i kdyz jsem ho dovezl. Prikladal jsem to za vinu rozpadlemu konektoru u zapalovaci rampy ale ten jsem hned opravil a dela to porad

Odesláno

no puceni je prave problem. ono to nedela porad treba to 14 dni jede v pohode a pak z nivceho nic nenastartuju viz jizda zrucnosti na sebetove. dojel jsem az na start tam jsem chcipnul motor a uz nenastartoval pochybuju ze se nekdo obejde bez toho cidla 14 dni

Odesláno

skusit vymenit a mozno to urobi aj jemu hned a je po probleme ale ked to robi toto je to podla mna na 99% to cidlo presne to som mal na 306 a aj diag. ukazala tuto zavadu a snimac som vymenil na namesti pri fontane:o

este aj torkxa som si pozical:potlesk:roker

Odesláno

kdyz jsem zjistoval cenu toho cidla tak jsem jim ho musel donys aby si opsali cisla tak jsem ho vydelaval na parkovisti pred obchodem. Vymena jako takova je velice snadna. Idealni by bylo kdyby treba na olmouckej sraz dorazil nekdo kdo bude mit tohle cidlo a souhlasil by s testem. Jenom by jsme je vymenili a zkusili to

Odesláno

no skoda ze tam nejdeme s kamosom on kupil odo mna tu 306-ku

ja by som dal kludne skusit a myslim ze aj on ved za to nic nedas...

ale myslim ze nove vyriesi tvoj problem...a nezbudni resetnut jednotku lebo ja som vymenil a este to blblo, po resete pohoda...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...