KennyR Odesláno 12. červenec 2007 Odesláno 12. červenec 2007 Mám Peugota 206 1.9d,r.v.2000 Dost často se mi stává že mi sami od sebe spustí varovná světla.Ať už je to za jízdy a nebo když auto stojí.Může bý jak zamčené tak i odemčené a tyto světla se z ničeho nic spustí a pak třeba po chvíly zase sami vypnou.Je to velice nepravidelné,ale dosti časté.Poradíte mi někdo co s tím.Děkuji Citovat
buml Odesláno 12. červenec 2007 Odesláno 12. červenec 2007 v prvni rade bych se kouknul na tlacitko ctyrbliku, jestli neni neco v riti tam, zkusit ho odpojit jestli to bude delat [upravil dne 12/7/07 buml] Citovat
KennyR Odesláno 12. červenec 2007 Autor Odesláno 12. červenec 2007 Až přijdu z roboty tak to vyzkouším.Díky Citovat
.mycTD Odesláno 12. červenec 2007 Odesláno 12. červenec 2007 presne tohle mi delalo na 309ce Ale jen kratoucce blikly a nic. Trvalo to asi mesic a pak to zase zmizelo, takze jsem na nic neprisel, ale jsem podezreni na alarm. Citovat
KennyR Odesláno 12. červenec 2007 Autor Odesláno 12. červenec 2007 Tak tady to není bohužel kratoučce ale klidně to vydrží blikat celou noc.No a to je pak děs Citovat
Fusion Odesláno 12. červenec 2007 Odesláno 12. červenec 2007 A alarm tam je? Mě něco podobnýho dělal starej jablotron protože se do něho dostala voda tak sem to musel odstranit. Já sem to měl ale doprovázený zvukem a třeba aji za jízdy, což bylo takový zajímavý. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.