Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

ahoj, mohly byste mi upřesnit jaký jsou naftový motory ve 106? vím že jsou 1.4, 1.5 a 1.6, ale nevim výkon v kw jen že 1.4 má snad 37kw, všude v inzerátech píšou něco jinýho, dík

Odesláno

no ja som našiel v katalógu tieto diesle:

1,4/1360ccm/50PS/ /oznacenie TUD3/YL (K9B)

1,4/1361ccm/50PS/roky 9.92-4.96/ TUD3Y (K9Y)

1,5/1527ccm/54PS/ 6.94-9.00/ TUD5Y (VJZ)

1,5/1527ccm/58PS/ 7.01-4.03/ TUD5/LZ (VJX/VJU)

:super

Odesláno

nj, tk treba obcas aj tu fantaziu zapojit... ;)

inac - ja mam ten 54PS motor, ma to asi 150000km a ide ako hodinky. starty na brnk, plynuly tah, minimalna dymivost (chlapek na emisnej kontrole nechapal :D ) a to hlavne: spotreba. momentalne taham na rekord, ubehol som od full tank 1100km a este tam mam vraj 1/4 nadrze! :roker

Odesláno

fuuu zistil som, že stupne výbavy pre diesle boli od základnej XAD - XND - XRD - XTD a označenia Affaires, Cashmere, Carte Noire, Carte Rouge, Cartoon, Color Line, Eden Park, Equinoxe, Green D, Griffe, Ines de la Fressange, Itinea, Kid, Mistral, Norwest, Open, Quicksilver, Roland-Garros, Sport, Symbio, Zénith. ale čo konkrétne obsahovali v tej-ktorej výbave, to fakt netuším :myslim

[upravil dne 30.6.2007 tomingo]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...