icecheat Odesláno 25. červen 2007 Odesláno 25. červen 2007 ahoj, mohly byste mi upřesnit jaký jsou naftový motory ve 106? vím že jsou 1.4, 1.5 a 1.6, ale nevim výkon v kw jen že 1.4 má snad 37kw, všude v inzerátech píšou něco jinýho, dík Citovat
tomingo Odesláno 26. červen 2007 Odesláno 26. červen 2007 no ja som našiel v katalógu tieto diesle: 1,4/1360ccm/50PS/ /oznacenie TUD3/YL (K9B) 1,4/1361ccm/50PS/roky 9.92-4.96/ TUD3Y (K9Y) 1,5/1527ccm/54PS/ 6.94-9.00/ TUD5Y (VJZ) 1,5/1527ccm/58PS/ 7.01-4.03/ TUD5/LZ (VJX/VJU) Citovat
Adler Odesláno 26. červen 2007 Odesláno 26. červen 2007 divej s epo te 58ps verzi .. ma ten motor v saxu a v pohode ma 317tis km zatim zadny problem Citovat
Hafity Odesláno 26. červen 2007 Odesláno 26. červen 2007 Přeložte mi někdo, prosím, tu část před 58. Díky! Citovat
tomingo Odesláno 26. červen 2007 Odesláno 26. červen 2007 pre Hafityho: "dívej se po té 58PS verzi" Citovat
Hafity Odesláno 26. červen 2007 Odesláno 26. červen 2007 Původně zaslal: tomingo pre Hafityho: "dívej se po té 58PS verzi" Díky! Tak to nebyl jenom zlý sen... Citovat
tomingo Odesláno 27. červen 2007 Odesláno 27. červen 2007 nj, tk treba obcas aj tu fantaziu zapojit... inac - ja mam ten 54PS motor, ma to asi 150000km a ide ako hodinky. starty na brnk, plynuly tah, minimalna dymivost (chlapek na emisnej kontrole nechapal ) a to hlavne: spotreba. momentalne taham na rekord, ubehol som od full tank 1100km a este tam mam vraj 1/4 nadrze! Citovat
icecheat Odesláno 30. červen 2007 Autor Odesláno 30. červen 2007 jo tom jsem chtěl přesně vedět, díky tomingo, ještě bych chtěl vědět co k tomu bylo za typy výbav a co obsahovali a jsem spokojenej:D Citovat
tomingo Odesláno 30. červen 2007 Odesláno 30. červen 2007 fuuu zistil som, že stupne výbavy pre diesle boli od základnej XAD - XND - XRD - XTD a označenia Affaires, Cashmere, Carte Noire, Carte Rouge, Cartoon, Color Line, Eden Park, Equinoxe, Green D, Griffe, Ines de la Fressange, Itinea, Kid, Mistral, Norwest, Open, Quicksilver, Roland-Garros, Sport, Symbio, Zénith. ale čo konkrétne obsahovali v tej-ktorej výbave, to fakt netuším [upravil dne 30.6.2007 tomingo] Citovat
tomingo Odesláno 1. červenec 2007 Odesláno 1. červenec 2007 mám el. okná, centrál na diaľkové, 2x airbag, metalíza, farebné budíky, pyrotechniku a tvarované sedačky. nedávno pribudli fólie, ale to je za príplatok Citovat
icecheat Odesláno 1. červenec 2007 Autor Odesláno 1. červenec 2007 jo to by mi stačilo a je to teda typ výbavy? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.