noradek Odesláno 8. červen 2007 Odesláno 8. červen 2007 Soused se chystá měnit přední tlumiče na 106tce prosím o radu jakej je postup vyměny a na co si dát pozor,slišel jsem že se jedná o nějakou vložku tlumiče,o co se jedná a jek na to.Děkuji.Je to 106 rok 2000 1.0i Citovat
Hafity Odesláno 8. červen 2007 Odesláno 8. červen 2007 Soused bude potřebovat stahovák pružin. Citovat
noradek Odesláno 8. červen 2007 Autor Odesláno 8. červen 2007 Stahovák pružin by byl ale jen si nedokážu představit co znamená za jsou to vložky tlumiče? Citovat
Hafity Odesláno 8. červen 2007 Odesláno 8. červen 2007 Sundáš pružinu, jako u jiného tlumiče, a uvidíš takovou velkou matici. Tu vyšroubuješ a vyndáš tu vložku, dáš novou vložku, zašroubuješ matici, nasadíš pružinu..... Akorát musíš vyndat poloosu, protože ta roura, ve které měníš tu vložku, je součástí těhlice. Nebo lépe řečeno, to celé je těhlice. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.