M.a.R.i Odesláno 1. červen 2007 Odesláno 1. červen 2007 To OK406: Já si ten sprint zkusím, už sem to psal dřív. Neon taky. To budem jenom 2? Citovat
Neon Odesláno 1. červen 2007 Odesláno 1. červen 2007 Já do toho půjdu ofiko taky ... jdu si vytisknout přihlášku a je to ... Citovat
OK406 Odesláno 3. červen 2007 Autor Odesláno 3. červen 2007 Sprintu se zúčastnili tři účastníci minisrazu : Neon, M.a.R.i. a Mefisto86. Výsledky a více informací z průběhu je v příspěvku zde. Tady je jen velké dilema Neona: ono známé motocykl či auto ??! Citovat
Neon Odesláno 4. červen 2007 Odesláno 4. červen 2007 Bylo fajn si sprinty vyzkoušet na vlastní kůži ... se svojí novou 406 2.0i 16V jsem to měl za 18,1 sec a myslím, že kdybych dal lepší rozjezd a byl s autem lépe zžitý, tak se na 17 sec. vejdu, ale nechci ho moc ničit ... A kdyby to bylo na rovince, tak by byl rozdíl určitě ještě větší ... třeba nějakých 16,5 - 17 sec ... přeci jenom to byl relatině "stoupák", ale je pravda, že oproti motorkám jsme museli vypadat jako šneci, ale narážky komentátora mi moc neseděly ... jako, že si vezme stodvácu a pod. ... to bych chtěl vidět!!! OK406: díky moc za zařízení Citovat
OK406 Odesláno 4. červen 2007 Autor Odesláno 4. červen 2007 Tak příště ho vyzveme, ať si tu Š120 vezme a vyzkouší si to;):D:D Citovat
Neon Odesláno 4. červen 2007 Odesláno 4. červen 2007 Myslim, že za 30sec. by to dal, kdyby to měl v dobrym stavu ... :D Citovat
OK406 Odesláno 4. červen 2007 Autor Odesláno 4. červen 2007 Ale co zbytky karoserie na trati, jak by od embéčka odpadávali při tom zrychlení:myslim:D:D:D:D:D:o:o Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.