Návštěvník Odesláno 9. květen 2008 Odesláno 9. květen 2008 tak to je pekna pecka :o:oasi pudu blejt Citovat
voštík Odesláno 15. květen 2008 Odesláno 15. květen 2008 nj, kluci z bawa... jeden by rekl \"kvalitni boty\" Ale zazit a ani uklizet bych to fakt nechtel...A uz vubec ne ty puzzle jako v druhym pripade... jdu blejt velbnosti, jdu blejt.... Citovat
Marcel505 Odesláno 16. květen 2008 Odesláno 16. květen 2008 Původně zaslal: voštík nj, kluci z bawa... jeden by rekl \"kvalitni boty\" Ale zazit a ani uklizet bych to fakt nechtel...A uz vubec ne ty puzzle jako v druhym pripade... jdu blejt velbnosti, jdu blejt.... Ty jo, jako bejt u toho, tak by mě museli omejvat. By bylo dobrý, dát do aut obrazovku, a vždy kdy bys překročil rychlost tak by se ti to zobrazilo... Citovat
cezar Odesláno 12. červenec 2008 Odesláno 12. červenec 2008 tak ako este ti zhoreti sa dali zniest,ale tento co je rozsklbany na dve polky to je sila,chudak taku smrt ... Citovat
Ivona Odesláno 12. červenec 2008 Odesláno 12. červenec 2008 Velebnosti jdu bléjt to je fakt síla Citovat
f3Rd@ Odesláno 18. červenec 2008 Odesláno 18. červenec 2008 Tak jsem se chtel najist, ale asi jeste chvili pockam... Citovat
PnR Odesláno 20. červenec 2008 Odesláno 20. červenec 2008 ako preco to sem potom chodis pozerat ked vies co mozes cakat? :D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.