Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

minisraz Týn


OK406

Recommended Posts

Na dnešním mini srazu Peugeot jsme řešili 2x krokáč, montáž loketní opěrky, čištění motoru + interieru, možnost zprovoznění teploměru ale to se musí vyřešit později. A mnoho jiných věcí. Počasí nám nakonec přálo, kafe chutnalo (bez buchet či zákusku:D ) a odpoledne nám pěkně uběhlo. A Komisar byl na 100% využit!! Takže děkuji všem zúčastněním (Komisar, OK406, Ladman) za milé odpoledne a věřím, že byli všichni plně spokojeni:super:super:super:papa:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Pinďa: Tak ty přijet k nám. Co ty na to?? Místa je tu dost. A nebo když dáš na benzin na vodu a vzduch to nechce 406 jezdit.:myslim:D:D:D:D:D:D

No jde o to, že Komisar pojede (doufám) někdy k rodičům do Přerova. :D:super:D

[upravil dne 24/4/07 Pinďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Koukám, jak celý příspěvek prořídl po vymazání příspěvků od Komisar. Ale komorně-pracovní minisrazy se konají pořád u mě v garáži. Nedávno jsme řešili ventilátor (sahara) u 205. Je to úspěšně vyřešeno. Divil jsem se, kolik je druhů ventilátoru na 205 1.8D r.v.1988 ale po s kombinování se starým ventilátorem, konkrétně s víkem, je vše funkční. Akorát, že je šesti listový a né pěti jako původní + se zkracovali asi o 1 cm listy. Vše ale běhá jak má. původní ventilátor byl spálení. Dneska budeme dělat na 406 u Ladmana. Komisar je v práci. Fotky bohužel asi nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes odpoledne mě jsme uspořádali komorně-pracovní sraz, kterého se zúčastnili Ladman se svým synkem a já. Na programu jsme měli : montáž PP krytu podběhu, kontrola svíček, čištění interieru. To vše na 406 Ladmana. Samozřejmě, že Ladman popíjel svého smrťáka kafe a přitom jsme si povídali o všem možném. Bohužel se minisrazu nezúčastnil Komisar, jelikož byl v práci. Počasí bylo příjemné. A už se těšíme na další minisraz. Jediný co se nepovedlo, byl čas, kterého bylo málo. Ale je přislíbeno, že příště to bude delší.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...