jarajarda Odesláno 22. duben 2007 Odesláno 22. duben 2007 Ahoj, nevíte někdo náhodou jestli v r.96 už byl otáčkoměr standartní výbava pro 306 1,9D 50 kW? Díky! Auto má 2 airbagy a servo. Nevím jak se tam rozlyšovaly výbavy.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.