Bohouš Odesláno 19. duben 2007 Odesláno 19. duben 2007 Prosím o radu co to je a k čemu to slouží ??? Z toho napravo mě totiž občas teče benzín a to jsem ty hadice co do toho vedou utahoval atd. Předem díky..... Citovat
Bohouš Odesláno 19. duben 2007 Autor Odesláno 19. duben 2007 sakra sakra ten obrázek je moc velký.......tak to zkusím popsat - je to takovej "špunt, oválná věc apod." skrz kterej vede benzínové potrubí. A jsou dva - ten o kterej se mě jedná je ten vpravo baterie....... PS - jdu shánět menší obrázek..... Citovat
Bohouš Odesláno 19. duben 2007 Autor Odesláno 19. duben 2007 tak to je ono, jen 405ka to má ještě napravo vedle baterie.... hmmmm tak ten obrázek kde to mám poznačený mě sem nejde, zkusím tenhle HUGGův bez označení. A snad je to na něm dobře vidět - je to ta věc kousíček vpravo nahoře od žluté měrky oleje. [upravil dne 19/4/2007 Bohouš] Citovat
.mycTD Odesláno 19. duben 2007 Odesláno 19. duben 2007 jestli je to na vstrikovaci rampe a jde z toho hadice zpet do nadrze, tak to ono bude:super Citovat
Bohouš Odesláno 19. duben 2007 Autor Odesláno 19. duben 2007 no 405ka má ty nesmysly dva - jeden stejně jako na tom obrázku a druhej na vedení před rampou - takže to bude ono. A nevíš jestli to má GTI stejné jako Mi16 ???? Na pohled to je totožné..... Citovat
Bohouš Odesláno 19. duben 2007 Autor Odesláno 19. duben 2007 tak je to ono a je to stejné.......takže to prostě vyměním a bude. Každopádně díky, alespoň vím co to vlastně je. Citovat
.mycTD Odesláno 19. duben 2007 Odesláno 19. duben 2007 jeste taky muze byt na jinej tlak, ze to stejne vypada, nic neznamena Citovat
kmil Odesláno 21. duben 2007 Odesláno 21. duben 2007 PLS a nevíte co je tohle to černý velký vlevo(motrá skvrnka na tom)? Je to na P206 1,4i TU3JP 2001rok.Umisteno vepredu motoru,vede k tomu drát. Citovat
Dundee Odesláno 21. duben 2007 Odesláno 21. duben 2007 kmil: Vzhledem k nápisu Filtres Purflux na obalu bych to tipoval na nějaký filtr. Citovat
Pe.Tr Odesláno 21. duben 2007 Odesláno 21. duben 2007 kmil: to je olejovy filtr,když to odšroubuješ je tam filtrační vložka.jako kdysi u prvnich škodovek a vlastne i ted u tech nejnovejsich. Citovat
kmil Odesláno 21. duben 2007 Odesláno 21. duben 2007 no to je dobry teda,to by me nenapadlo,a proc je to tak velky a vede k tomu drat,to je tam u toho i primo cidlo tlaku? Kazdopadne diky za odpovedi. [upravil dne 21.4.07 kmil] Citovat
Pe.Tr Odesláno 21. duben 2007 Odesláno 21. duben 2007 Původně zaslal: kmil no to je dobry teda,to by me nenapadlo,a proc je to tak velky a vede k tomu drat,to je tam u toho i primo cidlo tlaku? Kazdopadne diky za odpovedi. [upravil dne 21.4.07 kmil] to už bych hádal,fakt nevím ,tlak teplota popř i množstvi oleje ,může to byt cokoliv.zkus to odpojit a zapnout klicek ,třeba se něco rozsviti(kontrolka) popř se nepohne ručička od oleje, nevim co mas za budíky. Citovat
Dundee Odesláno 21. duben 2007 Odesláno 21. duben 2007 Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: kmil no to je dobry teda,to by me nenapadlo,a proc je to tak velky a vede k tomu drat,to je tam u toho i primo cidlo tlaku? Kazdopadne diky za odpovedi. [upravil dne 21.4.07 kmil] to už bych hádal,fakt nevím ,tlak teplota popř i množstvi oleje ,může to byt cokoliv.zkus to odpojit a zapnout klicek ,třeba se něco rozsviti(kontrolka) popř se nepohne ručička od oleje, nevim co mas za budíky. Nebo se po nastartování ozve bzučák a rozsvítí kontrolka... Vyzkoušej a uvidíš Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.