Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Kecání o všem možném


Recommended Posts

člověk chvíli není na foru a jenom čučí, co se to tu děje. Abych to zrekapituloval:

- každé ráno poletíme pro snídani

- vzít sebou kupu mýdla (máte rádi klasické, tekuté nebo s pealingem?)

- vzít sebou do auta dřevec na souboj

- sehnat někde tři stejné snubní prstýnky (vvitty, netopýrka, aka) - vše s datem 30. 4. 2007 - ať se to datum dobře pamatuje - nemáte někdo známýho soustružníka?

na něco jsem zapoměl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- zmenit nazev vlakna na "kecy a plky netopky a aky" ? :D

- trundiku, jestli muzu poprosit ty prstynky z lesteneho nerezu, nejakej odrezek se urcite najde :) a datum je vhodnejsi 1.5.2007, at si clovek na vyroci nemusi brat dovolenou a organizovat si ohnostroje sam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten datum jsem vybral takový, aby vždy při výročí byly upáleny (myslím tím ty dvě čarodejnice, tebe ne). Jinak leštěnej nerez asi nebude, ale poptám se u nás po hliníku. Když tak si uřežu hliníkovej pásek a kombinačkama to stočím dokola - jdu to udělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Původně zaslal: komisar

tak to jo je to o něčem jiném než bylo původně řečeno:roker:D

To ano,naštěstí ta původní myšlenka topicu se stačila vyřešit,než se to tu jako vždy strhlo o kecaní o všem možném...... :aut

No, já jsem se v tom celkem ztrácel ... jestli jede teda s Netopem, VVitty, nebo s tebou, anebo snad MHD???:myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

No, já jsem se v tom celkem ztrácel ... jestli jede teda s Netopem, VVitty, nebo s tebou, anebo snad MHD???:myslim:D

No co jsem pochopil já tak asi pojede se mnou... na sraz a na to místo se dopraví s Vvittym nebo nevím to záleží s kým bude chtít jet..... :D:aut. To se pořeší přes U2U kdyžtak a taky jsem to tam psal..... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

No co jsem pochopil já tak asi pojede se mnou... na sraz a na to místo se dopraví s Vvittym nebo nevím to záleží s kým bude chtít jet..... :D:aut. To se pořeší přes U2U kdyžtak a taky jsem to tam psal..... :aut

Já osobně bych jel s Netopem ... :aut:aut:aut s tebou už jsem jel a Vvitty má malou car ... :P:D

ps.: jsem si alespoň šplhnul ... (teda ... jak u koho ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:o kecy a plky Netopky a aky???

kde to jsme?

no teda pánové!!!

jinak Nejonkovi gratuluju k malému zcela bezvýznamnému plus za pokus o šplhání. Ovšem v počtu zdejších nactiutrhačských příspěvků je tato snaha zcela znegována a budeš muset tedy šphat jinak, jinde a jindy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...