Supersonic Odesláno 27. březen 2007 Odesláno 27. březen 2007 Tak se přiznejte, už cca 14 dnů v ulici, kde pracuju někdo prodává 405ku v černé barvě, Mi16 a není tak špatná, teda alespoň zvenku:mrk A apeluju hlavně na středočechy a výhodočechy, má kutnohorskou značku:D:D:D Citovat
Bohouš Odesláno 27. březen 2007 Odesláno 27. březen 2007 černou mám já, ale opravdu jí neprodávám..... Citovat
Fusion Odesláno 27. březen 2007 Odesláno 27. březen 2007 A kdo dal zachovalou 605 3.0 do autobazaru na rohu Plynárenské v Praze 10? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.