Guest RiderVFR Odesláno 22. březen 2007 Odesláno 22. březen 2007 Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat,jestli někdo nevíte,jak jsou v Peugeotu 406 přidělány na palubovku lišty z imitace dřeva-tj. jestli se dají dodatečně namontovat do auta,které je nemělo,nebo jestli je jiná celá palubovka.Díky za informace. Jirka Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 22. březen 2007 Odesláno 22. březen 2007 Hele - zkus hledat, je toho tady dost:papa Citovat
Ajdamek Odesláno 22. březen 2007 Odesláno 22. březen 2007 Domontovat originální imitaci nepůjde, jsou tam na to udělaný výlisky a držáky. Komisar: taky by se mi líbilo dřevo, ne ty trapné imitace z plastu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.