OK406 Odesláno 18. duben 2007 Odesláno 18. duben 2007 Já jsem bral benzin z AREXu v ČB a spokojenost jak s cenou, tak i s kvalitou. Mohu jen doporučit kdo je z okolí Č.Budějovic. Mají tam i naftu. Jinak je to vozeno z Rakouska OMV:myslim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.