Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co vam vadi nejvic-gramaticky


aka

Recommended Posts

ja nevym, vi stou gramatykou nadelate. mne je jedno co kdo napyse, hlavne diz je to kprecteny, nehlede na to, ze me nedesy napsat jaxe mas, nebo wisun tu ticku, nebo podobni vecy. any hrupki mne nevadej ...

nebo carky, proc kazdymu vadi kdyz zapomenu napsat nejakou carku do jinak celkem kratke vety ktera je v podstate o nicem a jen definuje to jaxe da psat cca 15 minut o veci ktera je tak nepodstatna jakou je prave ta ona zminena vyse carka neboli ,

hacky a carky nad pismenkama nepisu vubec, pac kdo se to ma vubec ucit na kejbordu ...:)

PS: neberte to pls vazne, sranduju ... :aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Taky nechápu, proč se dycky pražáci urazí, když jim řeknu \"děcka\". :mrk

Co po nich člověk může chtít, když mu místo sodovky prodají sifon a když člověk večer řekne rožni. Tak se ptá koho... :D

Vím, že nářečí se často liší od města k městu, ale co mě dostalo bylo, když jsem zjistil, že i běžná slova ze současné češtiny nemusí vždy znamenat totéž.

Když jdu v Prostějově do potravin a chci skládanku, tak se mě prodavačka zeptá jakou. Když o totéž požádám v Olomouci, tak se na mě nechápavě dívá, případně mě posílá do papírnictví, že tam nějaké to puzzle budou mít.

Máte někdo představu, co jsem si to vlastně chtěl koupit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...