Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

KOlik vytahnete na 4ku


Jogin

Recommended Posts

Hele, kluci ona Vám nechodí pětka?? Tak to by možná chtělo zajet do servisu (buď s autem nebo s tou koulí, co nosíte na krku jako kryt, aby Vám do ně nepršelo.

Fakt mi hlava nebere k čemu je dobrý vlákno o tom, jak jste schopní vytočit 4ku - když jsem měl starou škodovku, záviděl jsem žigulům (a některým novějším škůdkám), že pětku mají - Vy se chováte jako by ta pětka byla v autě navíc a tak jí pro jistotu ani nebudete používat - nežijete náhodou taky alternativním životem??? (takovej ten návrat do prvobytně pospolné společnosti (naoko) - v případě nouze ale s velkou radostí přijímající veškeré civilizační výdobytky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Hele, kluci ona Vám nechodí pětka?? Tak to by možná chtělo zajet do servisu (buď s autem nebo s tou koulí, co nosíte na krku jako kryt, aby Vám do ně nepršelo.

Fakt mi hlava nebere k čemu je dobrý vlákno o tom, jak jste schopní vytočit 4ku - když jsem měl starou škodovku, záviděl jsem žigulům (a některým novějším škůdkám), že pětku mají - Vy se chováte jako by ta pětka byla v autě navíc a tak jí pro jistotu ani nebudete používat - nežijete náhodou taky alternativním životem??? (takovej ten návrat do prvobytně pospolné společnosti (naoko) - v případě nouze ale s velkou radostí přijímající veškeré civilizační výdobytky).

Spíš jde o to že to jde na nižších rychlostech lépe vyzkoušet-řekni mi, kde na české silnici můžeš jet 190?(nemyslím předpisy myslím stav českých silnic)

Když někdo založí diskuzi \"Kolik dáte na dvojku?\" má srovnání a navíc těch 70km/h má možnost odzkoušet každý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ghotic.ghotic

Původně zaslal: Medvěd

Hele, kluci ona Vám nechodí pětka?? Tak to by možná chtělo zajet do servisu (buď s autem nebo s tou koulí, co nosíte na krku jako kryt, aby Vám do ně nepršelo.

Fakt mi hlava nebere k čemu je dobrý vlákno o tom, jak jste schopní vytočit 4ku - když jsem měl starou škodovku, záviděl jsem žigulům (a některým novějším škůdkám), že pětku mají - Vy se chováte jako by ta pětka byla v autě navíc a tak jí pro jistotu ani nebudete používat - nežijete náhodou taky alternativním životem??? (takovej ten návrat do prvobytně pospolné společnosti (naoko) - v případě nouze ale s velkou radostí přijímající veškeré civilizační výdobytky).

Spíš jde o to že to jde na nižších rychlostech lépe vyzkoušet-řekni mi, kde na české silnici můžeš jet 190?(nemyslím předpisy myslím stav českých silnic)

Když někdo založí diskuzi \"Kolik dáte na dvojku?\" má srovnání a navíc těch 70km/h má možnost odzkoušet každý...

Už jsem psal dneska jinde, že jet s cihlou na plynu 190 není žádné umění (a dnes to umí 80% aut) - umění naopak je být vždy a za všech okolností 100%ním pánem auta.

Dokazovat si, jakou maximálku mi vydrží motor na 4ku a následně brečet, že je piškot s*ačka, protože se mi na motoru podělalo tohle nebo tamto a oprava bude stát raketu - to snad dělají puberťáci, když chtěl sbalit kočku před dýzou, nikoli ale myslící tvor.

[upravil dne 11/3/2009 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: ghotic.ghotic

Původně zaslal: Medvěd

Hele, kluci ona Vám nechodí pětka?? Tak to by možná chtělo zajet do servisu (buď s autem nebo s tou koulí, co nosíte na krku jako kryt, aby Vám do ně nepršelo.

Fakt mi hlava nebere k čemu je dobrý vlákno o tom, jak jste schopní vytočit 4ku - když jsem měl starou škodovku, záviděl jsem žigulům (a některým novějším škůdkám), že pětku mají - Vy se chováte jako by ta pětka byla v autě navíc a tak jí pro jistotu ani nebudete používat - nežijete náhodou taky alternativním životem??? (takovej ten návrat do prvobytně pospolné společnosti (naoko) - v případě nouze ale s velkou radostí přijímající veškeré civilizační výdobytky).

Spíš jde o to že to jde na nižších rychlostech lépe vyzkoušet-řekni mi, kde na české silnici můžeš jet 190?(nemyslím předpisy myslím stav českých silnic)

Když někdo založí diskuzi \"Kolik dáte na dvojku?\" má srovnání a navíc těch 70km/h má možnost odzkoušet každý...

Už jsem psal dneska jinde, že jet s cihlou na plynu 190 není žádné umění (a dnes to umí 80% aut) - umění naopak je být vždy a za všech okolností 100%ním pánem auta.

Dokazovat si, jakou maximálku mi vydrží motor na 4ku a následně brečet, že je piškot s*ačka, protože se mi na motoru podělalo tohle nebo tamto a oprava bude stát raketu - to snad dělají puberťáci, když chtěl sbalit kočku před dýzou, nikoli ale myslící tvor.

[upravil dne 11/3/2009 Medvěd]

Jde o srovnání... Původní myšlenka této diskuze byla, že se majitel 1,8i ptal, zda je normální, že mu to na 4řku jede maximálně 140 či kolik psal... To je to samé jako kdyby se někdo ptal, za jak dlouho se ti stáhnou elektrikou okýnka... Nejde o machrování... Jde o porovnání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ghotic.ghotic

Tak dneska jsem vyzvedl auto ze servisu a dal jsem 155... točilo to 5500. A řev to byl slušný:-D Ale tak mám 1,4i a ještě k tomu break...

Tak samo, 1.4 break - 155 na 4 a jeste by chtel, ale radsi jsem tam soupl 5 :-)

To Medved: holt, abys s nasi 1.4 nejakou tu karu predjel, tak tu 4 musis vytocit...

Nekdo toci 1.4, 1.6, nekdo 1.8 - kazdy chceme vedet, kolik nam to jede, jaky to ma odpich, atd... Samozrejme svedomity ridic to muze zkouset jen tehdy, kdyz vi, ze to zkouset muze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Dneska som mal chuť vyhádzať karbón z výfuku 4-ku som nestihol ani zaradiť na 3-ke mi to vytiahlo 120km/h /tachometer/ otáčky na zač. červeného poľa

motor 1,4 benzín, 5-dver. hatchback na 13-kach gumách.

Keby ten motor mal ruky ,tak....:bacha mi asi dá..:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, mám taky 1.8 16V 2001 a čtyřku občas:mad: no občas častěj (neni nad rychlou jízdu-teda možná mě za to někdo teď odsoudí, ale si nemůžu pomoct:roll) když jedu domu po takový dlouuuhyyy rovince zkouším těsně před omezovač a určitě to dá 160 protože to dala i moje bejvalá 1.6 i když se mi ta 1.8 zdá taková línější...a omezovač je hrozně brzo, takže to zítra zkusím a dám přesně vědět...možná si to tu psal, ale kolik ti to jede max? mě totiž připadá hrozně líná, tak nevim jestli to je jenom pocit nebo to tak fakt je...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem zkoušela včera tu čtyřku...omezovač to odhodil na 175...jinak na dálnici jsem to zkoušela jednou 200 to dá, ale moc se tomu nechce, ta 1,6 dala přes 200 bez řečí tak že nevim proč to tak je.....třeba to neni tak rozlítaný, protože tomu nedávám tolik jako tamtomu, ale nevim co je na tom pravdy jestli auto se dá ,,rozjezdit,,:roll ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...