Butchi Odesláno 22. únor 2007 Odesláno 22. únor 2007 Někdo mi říkali, že až budu měnit palivový filtr, že se mám podívat na dno nádobky jestli tam nemám kovové piliny, že by mohl být problém. Tak jsem se podíval a mám je tam. Nevíte někdo vo co de? 406HDI 80kW Citovat
OK406 Odesláno 22. únor 2007 Odesláno 22. únor 2007 Nebyla to náhodou převodovka?:myslim:myslim [upravil dne 22/2/07 OK406] Citovat
olda Odesláno 22. únor 2007 Odesláno 22. únor 2007 To by mohl být problém v podávacím čerpadle,co je v nádrži,prý dost drahá sranda. Citovat
bigosak Odesláno 22. únor 2007 Odesláno 22. únor 2007 stejný problém u 307 HDi 2001. Při tom se ještě ucpávali vstřiky a vozidlo vypnulo třeba při předjíždění. Ukazovalo to jen anomálie motoru. Trvalo to asi rok než na to přišli. Pak uzali i když to bylo krátce po záruce, že 45000km není moc a vyměnili celou palivovou soustavu. Tzn. napoštěčí trubice včetně nádre, veškerétrubky celou rampu vpředu a vstřiky. Celá sranda asi za 130000Kč. Naštěstí v záruce, od té doby je klid. Hold čerpadlo Siemens nebylo to pravé.:roker Citovat
Butchi Odesláno 22. únor 2007 Autor Odesláno 22. únor 2007 Nemaluj čerta na zeď. Mám čerpadlo BOSH. Zatím, ťuk ťuk ťuk na dřevo, se neprojevuje žádný problém, ale aby potom nebylo pozdě. Citovat
bigosak Odesláno 22. únor 2007 Odesláno 22. únor 2007 Nemaluju, jenom konstatuju. Byla to jen zkušenost s mým autem. Nikomu to samozřejmě nepřeju..... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.