Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koberečky


MPavel

Recommended Posts

Původně zaslal: Ladman

já tam ale žádný díry nemám:nevim

Tak to co jsem si objednal je presne pro tebe, jeden pytlik obsahuje 1x drzak do koberce (podlaha) a 1x protikus do koberecku. Diry si tam udelas sam, je to takovy nacvakavaci nahanismus. Jedine co je blbe je ze na jeden koberecek musis koupit sady dve.

Foto dodam, zapomnel sem to v aute;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak plnim svuj slib a fotky jsou zde jedno baleni obsahuje jednu sadu uchyceni, takze na jeden koberec dva pytliky po 135,-Kc u Domanskyho. A je tam cudl do koberce auta s pojistnym protikusem a zamek do koberecku s pojistnym protikusem. Diry, pokud nejsou pripraveny tak si udela kazdy sam.

cuplik01.jpg

cuplik02.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Tak je vyčistí a nebo vypere. A nebo si na zimu pořídí gumové či nějaké obyčejné.;)

to je přece nesmysl mít několik koberců do auta, snad stačí jedny. A neustále je čistit nebo prát? Já ty moje párkrát za rok vyklepu a vyjímečně je i vyluxuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

Původně zaslal: OK406

Tak je vyčistí a nebo vypere. A nebo si na zimu pořídí gumové či nějaké obyčejné.;)

to je přece nesmysl mít několik koberců do auta, snad stačí jedny. A neustále je čistit nebo prát? Já ty moje párkrát za rok vyklepu a vyjímečně je i vyluxuju.

Takto už si splnil normu. Už si to dvakrát u mě klepal + luxoval. Takže teď budeš sázet brambory???:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...