ALFWORKS Odesláno 21. červenec 2003 Odesláno 21. červenec 2003 Zdravim vsetkych, specialne tych ktory by mi vedeli pomoct zistit nejake udaje o aute podla cisla karoserie - ze ci v tom nieje inaksi motor akoby mal byt. Pravdepodobne sa zajtra stanem jeho majitelom. Auto je Limitovana seria Peugeot 106 1,1 B QuickSilver r.v 2000. Prosim ludi ktory maju nato program nech tam daju toto VIN VF31CHDZE52521 DAKUJEM. Citovat
Guest Masinka Odesláno 21. červenec 2003 Odesláno 21. červenec 2003 Muzes zkusit zadat VIN na nasich strankach, ale nejsem si jistej jestli tam mame databazi i pro 106 Citovat
Guest Masinka Odesláno 21. červenec 2003 Odesláno 21. červenec 2003 jo tak pro 106 to funguje, vloz si tam ten VIN a dozvis se vsechno potrebny Citovat
impact Odesláno 21. červenec 2003 Odesláno 21. červenec 2003 me to u vinu 405tky ani nepoznalo, ze je to 405tka... a rok vyroby mi to napsalo jako - 1971-1979 nebo 2001-2009 kde je chyba? Citovat
ALFWORKS Odesláno 21. červenec 2003 Autor Odesláno 21. červenec 2003 Diky, ja som si to ani nevsimol ze na strankach to rovno je:(... ale hlavne ze si mi poradil, Apropo - to co to vypisalo v podstate sedi (az na ten rok vyroby - 1971-79 alebo 2001-2009) - ma to byt rv. 2000. Dal som to hladat aj v databaze policie a nehladaju ho:cool: - to som si vydychol. Skoda ze na slovenksu som taketo na stranke ministerstva nenasiel.... Citovat
Guest Masinka Odesláno 21. červenec 2003 Odesláno 21. červenec 2003 Rok vyroby nesedi snad nikomu :-) Citovat
tomyka Odesláno 22. červenec 2003 Odesláno 22. červenec 2003 podla fotky pod menom to je 306 S16 nie? Citovat
AKCZ Odesláno 22. červenec 2003 Odesláno 22. červenec 2003 Napsán autorem tomyka podla fotky pod menom to je 306 S16 nie? To ano jen me zajimalo co vsechno se da z VINu vicist a porovnat s udaji co mam Citovat
ALFWORKS Odesláno 22. červenec 2003 Autor Odesláno 22. červenec 2003 Tak a vyfukli mi spred nosa tu 106-ku:mad::mad: Zalohoval si ju nejaky dedko na voziku:mad: Sakra, naco je nejakemu dedkovi na voziku auto so sportovymi tlmicmi, atd,atd... Co uz asi mam furt smolu:(:( [Editován dne 22/7/03 ALFWORKS] Citovat
impact Odesláno 22. červenec 2003 Odesláno 22. červenec 2003 A ty sis ho nezálohoval? To asi byla ta chyba. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.