Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

mam takovej problemek,stahnul jsem si a nainstaloval tento program,vlozil ucet a heslo a po delsim pripojovani mi to pise ze nenalezena odpoved!!wap je normalne aktivni na telefonu!!

Odesláno

Jimm? QIP?

To jsou dva různé programy!

Nechceš naznačit, jaký máš telefon a kterou verzi jsi instaloval?

Jakého máš operátora a jaké hlasí Jimm číslo chyby?

V první řadě musíš poskytnout dostatek informací, jinak se těžko dočkáš kvalitních rad. ;)

Odesláno

jasny omlouvam se!je to program jimm,verze pro klienta qip od jptuning.cz

telefon mam nokii n70 a chybu to hlasi nemam odpoved od serveru (#118.0)

Odesláno
Původně zaslal: oni

jasny omlouvam se!je to program jimm,verze pro klienta qip od jptuning.cz

telefon mam nokii n70 a chybu to hlasi nemam odpoved od serveru (#118.0)

A máš nastavený vlastní GPRS profil přímo pro Jimma?

Takhle nějak se to nastavuje na n6230: http://nokiamania.mobilmania.cz/content/view/765/2/

Nicméně záleží hlavně na operátorovi.

Profil musíš nastavit nový, nelze použít ten stávající (např. pro wap)

Odesláno

aha takze tak!!dika za odkaz hned jak budu mit cas tak ho prostuduju!!!ale pri otevreni noveho uctu tak zadavam normalne svoje icq cislo i heslo???

Odesláno
Původně zaslal: oni

aha takze tak!!dika za odkaz hned jak budu mit cas tak ho prostuduju!!!ale pri otevreni noveho uctu tak zadavam normalne svoje icq cislo i heslo???

Nenene! Nepleť si nastavení Jimma a nastavení datového profilu!

ICQ číslo a heslo zadáš po spuštění Jimma - tedy do konfigurace Jimma.

Kdežto datový profit nastavuješ někde v menu telefonu (tam, co se nastavuje i WAP) a měl bys jej nastavit ještě před spuštěním Jimma.

Odesláno
Původně zaslal: oni

zkousim toho jimma od tebe z odkazu!ale jak ho mam pres wap dostat do telefonu???

Jimma 0.4.1 ani nezkoušej - už nefunguje. Ten odkaz jsem sem vložil kvůli návodu.

Instalace přes wap mi nikdy nešla, ale třeba budeš mít větší štěstí - stáhni si odtud: http://wap.jimm.org/0.5.1/MIDP2/HISTORY/CZ/Jimm.jad přes WAP nejnovější verzi a pak pokračuj podle toho návodu, na který je nahoře odkaz.

Odesláno

je tam jen maly problem, je treba dat moznosti->sit->vlastnosti spojeni a tam zaskrtnout bezpecne prihlaseni a bude to fungovat. ICQ zas menilo protokol.

Odesláno

je tam jen maly problem, je treba dat moznosti->sit->vlastnosti spojeni a tam zaskrtnout bezpecne prihlaseni a bude to fungovat. ICQ zas menilo protokol.

Odesláno

Osobně používám 0.51CZ vlastně upravenou a naprostá spokojenost na 6230i :super

Jina souhlas musíš v nastavení zaškrtnout bezpečné přihlášení a fungujeto,do doby než ICQ zase upraví přihlašování atd :(.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...