oni Odesláno 12. únor 2007 Odesláno 12. únor 2007 mam takovej problemek,stahnul jsem si a nainstaloval tento program,vlozil ucet a heslo a po delsim pripojovani mi to pise ze nenalezena odpoved!!wap je normalne aktivni na telefonu!! Citovat
Kurt Odesláno 12. únor 2007 Odesláno 12. únor 2007 Jimm? QIP? To jsou dva různé programy! Nechceš naznačit, jaký máš telefon a kterou verzi jsi instaloval? Jakého máš operátora a jaké hlasí Jimm číslo chyby? V první řadě musíš poskytnout dostatek informací, jinak se těžko dočkáš kvalitních rad. Citovat
oni Odesláno 12. únor 2007 Autor Odesláno 12. únor 2007 jasny omlouvam se!je to program jimm,verze pro klienta qip od jptuning.cz telefon mam nokii n70 a chybu to hlasi nemam odpoved od serveru (#118.0) Citovat
Kurt Odesláno 12. únor 2007 Odesláno 12. únor 2007 Původně zaslal: oni jasny omlouvam se!je to program jimm,verze pro klienta qip od jptuning.cz telefon mam nokii n70 a chybu to hlasi nemam odpoved od serveru (#118.0) A máš nastavený vlastní GPRS profil přímo pro Jimma? Takhle nějak se to nastavuje na n6230: http://nokiamania.mobilmania.cz/content/view/765/2/ Nicméně záleží hlavně na operátorovi. Profil musíš nastavit nový, nelze použít ten stávající (např. pro wap) Citovat
oni Odesláno 12. únor 2007 Autor Odesláno 12. únor 2007 aha takze tak!!dika za odkaz hned jak budu mit cas tak ho prostuduju!!!ale pri otevreni noveho uctu tak zadavam normalne svoje icq cislo i heslo??? Citovat
Kurt Odesláno 12. únor 2007 Odesláno 12. únor 2007 Původně zaslal: oni aha takze tak!!dika za odkaz hned jak budu mit cas tak ho prostuduju!!!ale pri otevreni noveho uctu tak zadavam normalne svoje icq cislo i heslo??? Nenene! Nepleť si nastavení Jimma a nastavení datového profilu! ICQ číslo a heslo zadáš po spuštění Jimma - tedy do konfigurace Jimma. Kdežto datový profit nastavuješ někde v menu telefonu (tam, co se nastavuje i WAP) a měl bys jej nastavit ještě před spuštěním Jimma. Citovat
oni Odesláno 12. únor 2007 Autor Odesláno 12. únor 2007 zkousim toho jimma od tebe z odkazu!ale jak ho mam pres wap dostat do telefonu??? Citovat
Kurt Odesláno 12. únor 2007 Odesláno 12. únor 2007 Původně zaslal: oni zkousim toho jimma od tebe z odkazu!ale jak ho mam pres wap dostat do telefonu??? Jimma 0.4.1 ani nezkoušej - už nefunguje. Ten odkaz jsem sem vložil kvůli návodu. Instalace přes wap mi nikdy nešla, ale třeba budeš mít větší štěstí - stáhni si odtud: http://wap.jimm.org/0.5.1/MIDP2/HISTORY/CZ/Jimm.jad přes WAP nejnovější verzi a pak pokračuj podle toho návodu, na který je nahoře odkaz. Citovat
oni Odesláno 12. únor 2007 Autor Odesláno 12. únor 2007 jj dik,zitra po zkousce se na to mrknu!!!kdyz tak se zase ozvu!! Citovat
simas Odesláno 12. únor 2007 Odesláno 12. únor 2007 je tam jen maly problem, je treba dat moznosti->sit->vlastnosti spojeni a tam zaskrtnout bezpecne prihlaseni a bude to fungovat. ICQ zas menilo protokol. Citovat
simas Odesláno 12. únor 2007 Odesláno 12. únor 2007 je tam jen maly problem, je treba dat moznosti->sit->vlastnosti spojeni a tam zaskrtnout bezpecne prihlaseni a bude to fungovat. ICQ zas menilo protokol. Citovat
John Odesláno 13. únor 2007 Odesláno 13. únor 2007 Osobně používám 0.51CZ vlastně upravenou a naprostá spokojenost na 6230i Jina souhlas musíš v nastavení zaškrtnout bezpečné přihlášení a fungujeto,do doby než ICQ zase upraví přihlašování atd . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.