Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní klouzání - nedělní prohlídka kostela Nanebevzetí Panny Marie v Mostě


Recommended Posts

Bobo: jj, bacila taky ... mimojiné, ale to by mě neohrozilo a neomezovalo v tom s bavit, ale uz jsem z hor od vcera doma, protoze jsem si vyhodil rameno, takze bazen na 99% :papa (bohuzel) a je i celkem ohrozeno, ze pojedu, protoze ridit asi nezvladnu (konkretne radit) protoze je to prava lopatka ...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Bobo: jj, bacila taky ... mimojiné, ale to by mě neohrozilo a neomezovalo v tom s bavit, ale uz jsem z hor od vcera doma, protoze jsem si vyhodil rameno, takze bazen na 99% :papa (bohuzel) a je i celkem ohrozeno, ze pojedu, protoze ridit asi nezvladnu (konkretne radit) protoze je to prava lopatka ...:(

Hmmmm tak to jseš dobrý vemeno. Jak jsi to prosim tě dokázal ??? Tak tě v nejhoršim někdo vezme do auta, ne ??? Aspoň jim přidám na béňo a bude všeobecná spokojenost....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobo, tak když TY přidáš na beno, tak to bude fér :D Jinak se mi to stalo uplne nevine ... pred chatou jsem sjizdel z takovyho srazu a seknul jsem posledni obloucek a byla tam namrzla hrudka, vypla mi lyze a spadl jsem z 2m srazu primo na rameno ... ale zpocatku v pohodce - dalo se s tim i pres bolest hejbat, ale druhy den rano jsem s rukou vubec nehnul a bolela jako svina, ale na RTG se nastesti neprokazalo zlomeni a bylo jenom vyhozeny a poradne meganamozeny, ale uz s rukou vcelku hejbu ...

Vertex: tadty jsem se ptal a rikal, ze se mu samotnemu bez mamy moc nechce a ze ma pry jeste praci na zahrade, ale dneska vecer uvidim a dam kdyztak vedet

Beda: jj, to byb bylo kdyztak krajni reseni, tak ja se nejak zeptam MKcka ... v podstate jedete i kolem Domanskyho, ze jo??;)

Aka: JJ, to jsem ... proste z frajerinky (sam pred sebou) hodit posledni obloucek a je to v pr....:( i instruktor ze SKICHULE, kterej me tam vdel, jak se to cely stalo, tak rikal, ze to tam snasi na ramenou a natoz tam jeste hazet obloucek:roll ale 2 dny mi to vyslo, tak jsem myslel, ze i ten treti, no .... :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Neon: budu s nim jeste dneska mluvit nez pujdu do prace takze se ho zeptam, on je ted bez PC.. vecer dam vedet ale kolem Domanskyho asi urcite pojedem..;)

no kdyby ne, nechte se navigovat a pojedete i pres spoustu dalsich mist:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Beda: jj, to byb bylo kdyztak krajni reseni, tak ja se nejak zeptam MKcka ... v podstate jedete i kolem Domanskyho, ze jo??;)

jj, jedem okolo kdyžtak tě můžem nabrat doma, žádnej problem, místa je dost ;) druhej navigátor se i hodí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mk405 + béďa: kucíííííí .... díkýýý - budu s váma počítat a zítra cinknu a domluvíme to (dneska jsem zkoušel jezdit a už to celekm jde, ale raději to nebudu riskovat)

vertex: s tátou nepočítej ---> mám to bez kontroly ...:mrk:cool:

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...