Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

26. pražský minisraz Džbán - 1.2.2007(čtvrtek)


Recommended Posts

Původně zaslal: Dundee

Pokud se nic nepodělá, tak bych měl i doraziti, páč je Monika nemocná a tudíž ji nemusím večer vyzvedávat z práce :D

. . . á á á á to se vyplatí ....

Jinak toto bude Neonův 12tý Džbán v řadě ---> rok bez absence ... :super (a vlastně i rok, co jezdim na srazy) ...

Takže mi to musí vyjít, i když teď mám opravdu na všechno tak \"moc\" času, že by se mi šiklo, aby měl den něco kolem 48hodin ... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

. . . á á á á to se vyplatí ....

Jinak toto bude Neonův 12tý Džbán v řadě ---> rok bez absence ... :super (a vlastně i rok, co jezdim na srazy) ...

Takže mi to musí vyjít, i když teď mám opravdu na všechno tak \"moc\" času, že by se mi šiklo, aby měl den něco kolem 48hodin ... :nevim

:aut To už je to rok co mezi náma strašíš...... :D :D :D Tak to už budeš velkej kluk ..... :D :D :D :D :D:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dundee: přehoď si Anglickou klávesnici za Českou ... :aut kdo se v tom má vyznat :D Jinak myslim, že budíky rád ukážeš, páč budu mít lištičky ... :mrk

John: jj, je tomu tak ... takhle dlouho už na srazech \"strašákuju\" a velkej už začínám bejt, ale tebe asi nedotáhnu .... :aut

ostatně ... taky se občas divim, že jsem ještě nedostal STOP zákaz jezdit na srazy :) ale asi už tedy nejsem takovej výtržník, co jsem byl za \"mala (dětství)\":D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Původně zaslal: Rebik

Ono se to vyplatí i jinak -))), ale to je překvapení, všechno klape Johne??

Já to asi nevydržím.....já to asi řeknu......:D:D:D

John má něco nového ... ??:myslim T176?:myslim

Nebo 406?? Anebo práci v PEUGEOTu?? ... co???

Já sem ale hrozná drbna ... :roll

[upravil dne 26/1/2007 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neon: Byla tam česká klávesnice, ale nějaká divná, v práci máme PC s netem a je v něm Linux :roll

Drby taky dokážeš rozvířit krásný :D Nezapomeň k těm lištám vzít i slíbený trojúhelníček řidičova zrcátka, děkuji :super

P.S.: Já si v klidu na tu novinku počkám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Ono se to vyplatí i jinak -))), ale to je překvapení, všechno klape Johne??

JJ klape to a snad to klapne.... ;) ;) ;)

Původně zaslal: Bohouš

Já to asi nevydržím.....já to asi řeknu......:D:D:D

Asi ti zalepíme pusu napořád....... :roll :roll

Původně zaslal: Neon

Oznámení??? John se žení ... :myslim:D

Co to je tady zase za drby... tak to fakt nééééééééééééé

EDIT: člověk se chvíli věnuje jiným věcem a nakoukne večer a nestačí se divit..... :bojim :bojim

[upravil dne 29/1/2007 John]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

... tak vem kamaráda navráceného z ciziny ssebou ... vždyť je zrovna v plánu ... ... :myslim;)

Není to jen jeden kamarád, ale komplet banda, takže to fakt neklapne......štve mě to, kór když je v plánu zrovna.......ale on je tady fakt na skok, takže priority jsou bohužel jasné :nevim

Navíc jsem ti naposledy řikal, že se uvidíme až na klouzání, ne ??? A ty jsi mě to nevěřil :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...