Zizak Odesláno 11. leden 2007 Odesláno 11. leden 2007 Zrdavim, nejak jsem to ve foru nenasel, potreboval bych vyndat budiky k vymene zarovek podsviceni. Mohl by mi nekdo kdo uz to delal dat par rad jak na to. Pezout je 306, 1,4, r.v. 96 Diki ps. jsou tam pocitam zarovky 12v 1,2w? Citovat
oni Odesláno 11. leden 2007 Odesláno 11. leden 2007 no to si hledal spatne!!delal jsem to kdysi,ale jiz si to nepamatuju!odsroubujes ty dva sroubky nahore na kaplicce,potom musis dat volant uplne dolu,aby ses dostal k dalsim dvoum sroubkym,ale nevim uz jestli jeste drzeli kaplicku nebobyli pod kaplickou!jak sundas kaplicku,tak to bude jednoduchy!kazdopadne doporucuju sundat volant jinak je to jako jezek v kleci,jde to vyndat i s volantem,ale pokud ses nervak tak sundej volant!! Citovat
Zizak Odesláno 11. leden 2007 Autor Odesláno 11. leden 2007 Nervak nejsem, zkusim to s volantem, nebo nestacilo by sundat z volantu jen plasty? Citovat
oni Odesláno 11. leden 2007 Odesláno 11. leden 2007 jaky plasty myslis???kazdopadne zezadu tech budiku jsou takovy dlouhy pacicky,kvuli nim to nejde dobre vyndat,tak at je neulames nebo at si neposkrabej palubku jako ja,myslel jsem ze vylitnu z kuze tenkrat! Citovat
Zizak Odesláno 11. leden 2007 Autor Odesláno 11. leden 2007 Myslel jsem ten horní a spodní plastovej dekl, kterej se sundavá když se mění páčky blinkrů .... Jak moc sraní je s odpojenim/připojenim náhonu? Citovat
Zizak Odesláno 11. leden 2007 Autor Odesláno 11. leden 2007 Tak jsem si stáhnul manuál a podle něj by to neměl být problém demontovat, nicméně jeden dotaz by ještě byl, je třeba v prostoru motoru odpojit náhon tachometru, tak se zeptám trochu hloupě .... kde ho najdu? [upravil dne 11.1.07 Zizak] Citovat
oni Odesláno 11. leden 2007 Odesláno 11. leden 2007 no asi tak,pokud tam mas nahon tak ho odpoj u budiku ne u motoru,ja tam treba nahon nemel,je tam uz eletronicky cidlo,ale jak nevim jak u tebe,mam rok 97 takze tak!!! Citovat
Zizak Odesláno 11. leden 2007 Autor Odesláno 11. leden 2007 tak mam budíky před sebou na stole, náhon tam nebyl nicméně další dotak, musí se budíky rozkůlit nebi jdou pootočenim vyjmout objímky zezadu? Citovat
oni Odesláno 11. leden 2007 Odesláno 11. leden 2007 myslis objimky zerovek nebo jak!!pokud uz je mas v ruce sli snadno rozmontovat,niceja se bat nemusis!!slo to dobre vyndat? Citovat
Zizak Odesláno 11. leden 2007 Autor Odesláno 11. leden 2007 vyndat to slo suprově, volant sem sundavat nemusel, ty cerny objimky zarovek jdou pootocit a vyndat, ale jde to pomerene ztuha ... Citovat
oni Odesláno 11. leden 2007 Odesláno 11. leden 2007 tak to mas super!budes delat zrovna podsviceni?nebo nechas origo oranzovy? Citovat
Zizak Odesláno 11. leden 2007 Autor Odesláno 11. leden 2007 normal nechat oranz, ale objevil se jinej problem, oni asi ty zarovky neprasky jen tak, ty novy si blikly a odesly do vecnych lovist ... Citovat
oni Odesláno 11. leden 2007 Odesláno 11. leden 2007 vsechny??to je divny,to si jen rozvitil nebo nastartoval? Citovat
Zizak Odesláno 11. leden 2007 Autor Odesláno 11. leden 2007 odesly jen ty co jsem vymenil, bez startovani, jen jsem rozsvitil, ty co nesly blikly a zhasly ..., ale zbytek funguje normalne, pritom jsou na stejnym vodici (kdyz se podivam na folii s tistakem) Citovat
oni Odesláno 11. leden 2007 Odesláno 11. leden 2007 tak si je mozna zapojil opacne nebo nejak nedocvaknul,me se to stalo taky!! Citovat
Zizak Odesláno 11. leden 2007 Autor Odesláno 11. leden 2007 opacne? dyt to opacne nejde ne? jinak na druhej pokus uz se 2 ze 3 menenejch rozsvitily a svitej, ted jeste zjistim proc ta posledni nechce .... Citovat
Zizak Odesláno 11. leden 2007 Autor Odesláno 11. leden 2007 mozna jsem na to prisel, ty objimky jsou tak hloupe udelany a ty zarovky taky, ze ty zarovky maj kontakty jen relativne tenky draty a na volno ... a ta objimka je dokaze zkrivit tak, se se to vyslusuje podle me .... Citovat
oni Odesláno 11. leden 2007 Odesláno 11. leden 2007 jj,musis to priohejbat aby by byli co nejvic na pevno,me to pak svitilo!podle me jak rikas,jedna pacicka nedoseda a nejamy tim zpusobem to praska!! Citovat
Zizak Odesláno 11. leden 2007 Autor Odesláno 11. leden 2007 jojo, dal jsem si s tim zalezet, vysechny jsem vyndal, priohnul a nasadil uznova a prekontroloval a svete div se, sviti vsechny .... diki moc za pomoc ... tim koncim vlakno Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.