Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Zrdavim,

nejak jsem to ve foru nenasel, potreboval bych vyndat budiky k vymene zarovek podsviceni. Mohl by mi nekdo kdo uz to delal dat par rad jak na to.

Pezout je 306, 1,4, r.v. 96

Diki

ps. jsou tam pocitam zarovky 12v 1,2w?

Odesláno

no to si hledal spatne!!delal jsem to kdysi,ale jiz si to nepamatuju!odsroubujes ty dva sroubky nahore na kaplicce,potom musis dat volant uplne dolu,aby ses dostal k dalsim dvoum sroubkym,ale nevim uz jestli jeste drzeli kaplicku nebobyli pod kaplickou!jak sundas kaplicku,tak to bude jednoduchy!kazdopadne doporucuju sundat volant jinak je to jako jezek v kleci,jde to vyndat i s volantem,ale pokud ses nervak tak sundej volant!!

Odesláno

jaky plasty myslis???kazdopadne zezadu tech budiku jsou takovy dlouhy pacicky,kvuli nim to nejde dobre vyndat,tak at je neulames nebo at si neposkrabej palubku jako ja,myslel jsem ze vylitnu z kuze tenkrat!

Odesláno

Myslel jsem ten horní a spodní plastovej dekl, kterej se sundavá když se mění páčky blinkrů ....

Jak moc sraní je s odpojenim/připojenim náhonu?

Odesláno

Tak jsem si stáhnul manuál a podle něj by to neměl být problém demontovat, nicméně jeden dotaz by ještě byl, je třeba v prostoru motoru odpojit náhon tachometru, tak se zeptám trochu hloupě .... kde ho najdu?

[upravil dne 11.1.07 Zizak]

Odesláno

no asi tak,pokud tam mas nahon tak ho odpoj u budiku ne u motoru,ja tam treba nahon nemel,je tam uz eletronicky cidlo,ale jak nevim jak u tebe,mam rok 97 takze tak!!!

Odesláno

tak mam budíky před sebou na stole, náhon tam nebyl

nicméně další dotak, musí se budíky rozkůlit nebi jdou

pootočenim vyjmout objímky zezadu?

Odesláno

odesly jen ty co jsem vymenil, bez startovani, jen jsem rozsvitil, ty co nesly blikly a zhasly ..., ale zbytek funguje

normalne, pritom jsou na stejnym vodici (kdyz se podivam

na folii s tistakem)

Odesláno

mozna jsem na to prisel, ty objimky jsou tak hloupe udelany a ty zarovky taky, ze ty zarovky maj kontakty jen relativne tenky draty a na volno ... a ta objimka je dokaze zkrivit tak, se se to vyslusuje podle me ....

Odesláno

jj,musis to priohejbat aby by byli co nejvic na pevno,me to pak svitilo!podle me jak rikas,jedna pacicka nedoseda a nejamy tim zpusobem to praska!!

Odesláno

jojo, dal jsem si s tim zalezet, vysechny jsem vyndal, priohnul a nasadil uznova a prekontroloval a svete div se, sviti vsechny ....

diki moc za pomoc ...

tim koncim vlakno

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...