Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapojení dveřních repro P 306 r.v. 95


Recommended Posts

Odesláno

Prosím, mám zlomený kabely v mezidveřní housence, jak se to dá rozebrat abych je mohl nové protáhnout? Je mi jasný, že musím sundat polstrování dveří, ale jak přes tu housenku? Ještě mi nejde stahování okénka a seřízení zrcátka u spolujezce, okno jde stahovat jen z mé strany

[upravil dne 30.11.06 pecerko]

Odesláno

odriznout na strane auta, vytahnout a nahradit novym dratem. moc nedoporucuju davat draty z jinyho auta, protoze se za chvili zase zlamou. konektory se daji sehnat treba na http://www.gme.cz za par kacek.

a potom v aute pretahnout smrstovackou, propajet dokupy a zatavit. idealni je, pokud umis delat s pajkou. pokud ne a neznas nikoho ochotneho, da se to i nacvakat takovejma kovovejma sponkama, ale to je mene spolehlive. vic si najdi v historii, nekde jsem tu daval popis....

Odesláno

nez to vytahnes, neskodi si pripravit novy svazek a temi vyndavanymi draty ho rovnou protahnout krz tu housenku.... jinak je to desnej opruz.

Odesláno

jo a je to celkem casty jev u starych aut, proste se to prelame. takze bych vymenil vsechno. u peugeota se ani nema cenu ptat, cena svazku je moc moc penez.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...