Jump to content
Sign in to follow this  
Pietro

Total blb & Shade 120 :-(

Recommended Posts

Zdary všem. Tak jsem dneska ráno pánové zažil total blba ve Škodovce 120. Představte si - jedete v pravým pruhu dvouproudový silnice +/- 50 km/h a vedle Vás se v levým courá tendle mental (19 - 25) s čerstvým řidičákem (asi). A blíží se odbočka doprava. Já jedu dál v pravým pruhu rovně a ten idiot v poslední chvíli přidá a přede mnou to ohne do tý pravý odbočky. No něco jsem od něj čekal, takže jsem jen přibrzdil a ten blb mě minul tak o 1/2 metru. Samozřejmě bylo ráno namoknuto, takže jak to tam ohnul, celkem zvostra, dostal v tý boční ulici nádherný hodiny. Pokud si chtěl zvýšit po ránu adrenalin, moh to udělat jednodušejc. Pokynout mi a já bych mu, blbovi ochotně proplách hubu pěstí na počkání. Jako všichni takovýdle vohonove měl štěstí, že tam odsud nikdo nejel nebo, jelikož je tam přechod pro chodce, že tam nikdo nešel. A asi neměl nic najezdíno, páč jak šel do smyku, ani si nedělal hlavu s nějakým kontrováním. A měl vhubě cigáro, tak douufám, že ho aspoň polknul, DEBIL jeden (osazenstvo promine ty výrazy)

Guest Tomáš1   
Guest Tomáš1

Průplach ksichtu byl na místě:D

[Editován dne 6/19/03 Tomáš1]

Zahamt bych to před nim a hodil mu klíčky do pole........ Je to vyzkoušený, než něco udělá sem pryč:D:D a klíče a? si hledá jak chce

Guest Tomáš1   
Guest Tomáš1

Deepere to je good nápad:D ale ted si vem, že ten dotyčnej má tak 130 kg vel svalu a vezmi mu klíče no:o:P

Guest Cabrio   
Guest Cabrio

Musis byt rychlej protze nez se vzpmatujes ty jses v prdeli no a pokud se vzpamatuje driv tak taky ale to zas v ujplne jiny:D:D:D:D Nedavno jsem to chtel ucinit debiloj(prominte ten vyraz) co vlitnul do zatacky po prostredku ja jsem se stihl uklidit do pangejtu a jeste na me troubil a ukazoval na hlavu ze jsem magor:mad::mad::mad:

Udělal jsem to ženský v cliu.... hodila mi myšku před sanitou s majákama..... teda jel jsem prázdnej a pospíchal ale stejně.... Zastavil jsem před ní šel k okýnku a bezeslova jsem jí tam šáhnul pro klíče a letěli...... nevim bejt tam chlap tak asi držim hubu a krok:D:D:D ale ten její výraz za letícíma klíčema neměl chybu:D:cool:

Zdary všem. To je moooc dobrej nápad, u toho 130 kilovýho svala by to snad ani nebyl problém, taky už se k tomu číslu trochu blížím, akorát dovedete si představit ty pole a vůbec okolí silnic, jak by, při počtu prasáckejch řidičů u nás bylo posetý klíčema od aut ... :D:D:D

Deeper: startovani knoflikem? To jsem mel ve svem Oltcitu primo z fabriky :D

akorat musel bejt klicek v poloze tri a misto dalsi tam byl takovej kulatej cervenej cudl na palubovce :D

Dneska to budu předělávat..... půjde to jen na vypínače úplně bez klíčku :) chci hodit asi 6 přepínačů nademnou a budou se postupně nahazovat, jak v letadle :)

deeper: tak to je fakt dobry! :D:D:D ty prepinace bych taky chtel. Jak budes resit pripadne \"nasilne startovani\"? Je fakt, ze to zlodeje asi nenapadne hned, ale prece jen bych se bal parkovat pres noc nekde jinde, nez za plotem na zahrade.

Joooo čéče, Oltcita Oldu jsem taky vlastnil, bylo to mý první vlastní fáro. Čudl jsem tam sice neměl, ale zato tam byla klika na startování, asi kdyby soudruhům v rumunské stepi či v horách kyksla baterka. Až na to že to blbě startovalo jak s klíčkem, tak i s klikou. A ani si nedovedu představit jak bych to s ní startoval, páč to byl takovej bazmek kombinovanej s klikou na kola, takže by to asi nejspíš dotyčnýmu utrhlo ruce. No nic, cloumá se mnou nostalgie a vzpomínky na starý rudý časy (díky bohu už jsou v p.deli) Zdary všem

Někam dam ještě jeden vypínač skrytej. Nedávno jsem viděl na pegině čidlo na popelníku. Dokud nebyl zavřenej tak to auto nenastartovalo. Nějakou takovouhle ptákovinku bych tam hodil, asi na světla nebo něco co čórkaři moc nepouštěj.....

Guest Cabrio   
Guest Cabrio

jua jsem videl ze kdyz chtel nastartovat musel popelnik vysunout a zasunout jinak bohuzel:D:D:D

Cabrio: Je to nejlepší způsob;) ukrytý knoflíky hledá každej ale že si musí otevřít popelník před jízdou to fakt ně :D:D:D

hm, jestli corkari ctou nase forum, tak jste jim prave poradili..

kdyz se nad tim zamyslim, tak kdyby nekdo chtel pezota, tak mu databaze clenu + forum dava docela dobry informace...:(:(