Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj,

jelikoz nemam zkusenost s francouzskymi auty ( sve mam od cervna ), tak bych rad vedel jak konkretne tristasedma snasi zimu, jestli se mam na neco specialniho pripravit atd :)

Diky za rady

Odesláno

Řekl bych, že jí snášení asi tak jako jiná auta. :super

Nemrzky v chladiči a ostřikovači, nabitá baterka, startovací kabely, zimní pneu, ošetřené těsnění ve dveřích, pořádná škrabka, rukavice, pytel s pískem, menší lopata, ......... a jeeedééééééém.:papa

Odesláno
Původně zaslal: Bohumil

Řekl bych, že jí snášení asi tak jako jiná auta. :super

Nemrzky v chladiči a ostřikovači, nabitá baterka, startovací kabely, zimní pneu, ošetřené těsnění ve dveřích, pořádná škrabka, rukavice, pytel s pískem, menší lopata, ......... a jeeedééééééém.:papa

Zas to tak nedramatizuj, vždyt většina má předehřev nafty, a jinak naj říkáš, předzimní příprava.

Odesláno
Původně zaslal: Naspo

Původně zaslal: Bohumil

Řekl bych, že jí snášení asi tak jako jiná auta. :super

Nemrzky v chladiči a ostřikovači, nabitá baterka, startovací kabely, zimní pneu, ošetřené těsnění ve dveřích, pořádná škrabka, rukavice, pytel s pískem, menší lopata, ......... a jeeedééééééém.:papa

Zas to tak nedramatizuj, vždyt většina má předehřev nafty, a jinak naj říkáš, předzimní příprava.

Rop rop rop :D

Odesláno

genialne zvykne zatuhnut saltpaka :mrk inac nic neobvykle, turbokachle nemam, tak sa traktor nekona :D este displej PP zvykne tazko prepinat cislice kym je v aute kosno, ked sa zohreje, tak je vsetko OK

ja som uz zimnu pripravu urobil vcera, kym niekto palil sviecky na cintorinoch ja som vymenil koberceky za gumene, prehodil kolesa za zimne, skontroloval kvapaliny, nalial nemrzku, vyhadzal listie spod kapoty....:D

Odesláno
Původně zaslal: prco

to Bohumil:

\"ošetřené těsnění ve dveřích\" a čím to ošetruješ? Ď.:papa

\"Ojedu\" ho takovým neřádem v tubě. Až přijedu domů, napíšu konkrétně co to je. Zatím mi dveře k těsnění nepřimzly, takže to asi funguje.:super

Je to taková červená tuba, \"BERNER - Stick-silicone\", na konci je molitan na roztírání.:super

[upravil dne 5/11/06 Bohumil]

Odesláno

Já podkládám stěrače kolíčkama na prádlo, aby neležely přes noc na skle. Když padá takovej ten správnej namrzák (jemnej déšť nebo mlha a mrzne), tak přimrznou ke sklu a dýl to trvá než rozmrazíš sklo, gumičky povolej a můžeš vyrazit s fungujícíma stěračema do toho marastu.

Jinak taky doporučuji ten sprejík s molitanem na konci na gumový těsnění u dvěří. Já používám ten od Wüthu a taky nezmrzlo...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...