lukash Odesláno 2. listopad 2006 Odesláno 2. listopad 2006 Ahoj, jelikoz nemam zkusenost s francouzskymi auty ( sve mam od cervna ), tak bych rad vedel jak konkretne tristasedma snasi zimu, jestli se mam na neco specialniho pripravit atd Diky za rady Citovat
Jiří Odesláno 2. listopad 2006 Odesláno 2. listopad 2006 nejhorší jsou zamrzlé a sněhem zafoukané stěrače,ale neboj to v Praze nemáte :papa l Citovat
lukash Odesláno 2. listopad 2006 Autor Odesláno 2. listopad 2006 Původně zaslal: Jiří nejhorší jsou zamrzlé a sněhem zafoukané stěrače,ale neboj to v Praze nemáte :papa l Jasne, v Praze nesnezi a nemrzne Citovat
Bohumil Odesláno 2. listopad 2006 Odesláno 2. listopad 2006 Řekl bych, že jí snášení asi tak jako jiná auta. Nemrzky v chladiči a ostřikovači, nabitá baterka, startovací kabely, zimní pneu, ošetřené těsnění ve dveřích, pořádná škrabka, rukavice, pytel s pískem, menší lopata, ......... a jeeedééééééém. Citovat
Naspo Odesláno 2. listopad 2006 Odesláno 2. listopad 2006 Původně zaslal: Bohumil Řekl bych, že jí snášení asi tak jako jiná auta. Nemrzky v chladiči a ostřikovači, nabitá baterka, startovací kabely, zimní pneu, ošetřené těsnění ve dveřích, pořádná škrabka, rukavice, pytel s pískem, menší lopata, ......... a jeeedééééééém. Zas to tak nedramatizuj, vždyt většina má předehřev nafty, a jinak naj říkáš, předzimní příprava. Citovat
lukash Odesláno 2. listopad 2006 Autor Odesláno 2. listopad 2006 Původně zaslal: Naspo Původně zaslal: Bohumil Řekl bych, že jí snášení asi tak jako jiná auta. Nemrzky v chladiči a ostřikovači, nabitá baterka, startovací kabely, zimní pneu, ošetřené těsnění ve dveřích, pořádná škrabka, rukavice, pytel s pískem, menší lopata, ......... a jeeedééééééém. Zas to tak nedramatizuj, vždyt většina má předehřev nafty, a jinak naj říkáš, předzimní příprava. Rop rop rop Citovat
JarinoRS Odesláno 2. listopad 2006 Odesláno 2. listopad 2006 genialne zvykne zatuhnut saltpaka inac nic neobvykle, turbokachle nemam, tak sa traktor nekona este displej PP zvykne tazko prepinat cislice kym je v aute kosno, ked sa zohreje, tak je vsetko OK ja som uz zimnu pripravu urobil vcera, kym niekto palil sviecky na cintorinoch ja som vymenil koberceky za gumene, prehodil kolesa za zimne, skontroloval kvapaliny, nalial nemrzku, vyhadzal listie spod kapoty.... Citovat
Martinsk Odesláno 2. listopad 2006 Odesláno 2. listopad 2006 Ty máš benzínové auto, tak že zima v ňom nebude. Aj keď je to francúz, zimu znáša dobre. Citovat
prco Odesláno 2. listopad 2006 Odesláno 2. listopad 2006 to Bohumil: \"ošetřené těsnění ve dveřích\" a čím to ošetruješ? Ď. Citovat
Bohumil Odesláno 3. listopad 2006 Odesláno 3. listopad 2006 Původně zaslal: prco to Bohumil: \"ošetřené těsnění ve dveřích\" a čím to ošetruješ? Ď. \"Ojedu\" ho takovým neřádem v tubě. Až přijedu domů, napíšu konkrétně co to je. Zatím mi dveře k těsnění nepřimzly, takže to asi funguje. Je to taková červená tuba, \"BERNER - Stick-silicone\", na konci je molitan na roztírání. [upravil dne 5/11/06 Bohumil] Citovat
Naspo Odesláno 3. listopad 2006 Odesláno 3. listopad 2006 jen taká prasečinka, včerá jak zasněžilo o posléze bylo -4 C tak přimrzla ruční brzda Citovat
JarinoRS Odesláno 4. listopad 2006 Odesláno 4. listopad 2006 to je ale bezna vec, ja napriklad rucku nepouzivam vobec Citovat
dufi Odesláno 4. listopad 2006 Odesláno 4. listopad 2006 Já podkládám stěrače kolíčkama na prádlo, aby neležely přes noc na skle. Když padá takovej ten správnej namrzák (jemnej déšť nebo mlha a mrzne), tak přimrznou ke sklu a dýl to trvá než rozmrazíš sklo, gumičky povolej a můžeš vyrazit s fungujícíma stěračema do toho marastu. Jinak taky doporučuji ten sprejík s molitanem na konci na gumový těsnění u dvěří. Já používám ten od Wüthu a taky nezmrzlo... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.