oni Odesláno 30. říjen 2006 Odesláno 30. říjen 2006 na diagnostice mi zjistili nejake opozdene reakce lamda sondy,tak nevom co del,jestli to nechat,vymena nebo co diky! p 306 1.4 r.v.97 Citovat
Biři Odesláno 2. listopad 2006 Odesláno 2. listopad 2006 No hned to měnit nemusíš . Jediné co se může stát je to že ti budou kolísat otáčky na volnoběhu a můžeš zasrat katoš. Lamda sonda je tam od toho aby upravovala směs a následně splodiny a pokud jak říkáš má opožděné reakce, tak to urcitě vadí i hladkému chodu motoru. Měl by jsi to poznat,že otáčky na volnoběhu kolísají. A jestli ne-tak je jí PRD! Tedy alespoň z mé zkušenosti. Tedy abych byl přesný,tak lamda tu směs neupravuje ale měří a posílá informace k jednotce. [upravil dne 2.11.06 Biři] Citovat
oni Odesláno 8. listopad 2006 Autor Odesláno 8. listopad 2006 no je fakt ze kolikrat pri volnobehu auto skupe jako kdyby bylo podotackama!me jde spis o to jestli to ma nejakej vliv na spotrebu!! Citovat
Šlachta Odesláno 12. listopad 2006 Odesláno 12. listopad 2006 mám podobný problém u 306HDI kolísají mi otáčky při volnoběhu:900-1100 a při jízdě při otačkách kolem 2000 auto ztrácí výkon muže to být taky lambda sondou? Citovat
Šlachta Odesláno 12. listopad 2006 Odesláno 12. listopad 2006 na diagnostiku se chystám zítra pak napíšu co a jak Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.