Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

22. Priglsraz (16. 11.)


22. Priglsraz (16. 11.)  

  1. 1. 22. Priglsraz (16. 11.)


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: simas

uz se nam to kvapem blizi, a uz se tesim. Jen takovy maly dotaz: kdy to zacina? Na zacatku vlakna je uveden navrh na posunuti zacatku na 17.30, tak ja jen jestli to plati nebo zda zacatek zustane stejny jako driv tudiz v 17.00?

Vzhledem k tomu, že většina lidí se sjíždí později, tak bych ten začátek posunul na těch 17:30. Od 17 jsem tam většinou alespoň tu půlhodinu tvrdnul sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Trundik: no mohl bych drahou polovičku vybrat v Brně, ať se netrajdá busem...ale záleží to na tom, jestli mi přijde to rameno, manžeta a pár dalších věcí...auto sem koupil před týdnem, jelo to na 3 hrnky, kastla průměr (žádná hrůza:-)) Takže se už udělalo pár věcí, koupily zimáky, ale určitě to není reprezentativní auto :( Původně sem to kupoval na zimu a pro mladou, teď ale vidím, že to asi dopadne jako ostatní moje auta...takže budu mít tři vraky ve stáří v rozmezí 15-19 let ve kterých bude 5x víc peněz, než za který jsem schopný je prodat...to bude úžasné, leč báječné a komu není rady, tomu není pomoci....:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Janča205: ještě to neni jistý, že ho uvidíš ... :roker:D

Bohouš: to, jestli tam mam plnej je teda pěkně stupidní otázka, kterou bych zrovna od tebe ale vůbec nečekal, protože sám moc dobře víš, že aby mio to alespoň trošku jelo, tak tam mám plnej skoro nonstop :P

Trundík: já se teda hlásím k té skupince, co vám nezávidí :myslim

Jinak moje kár dorazí počítám mezi 17:30 - 18:00 - tak doufám, že nepojedete všichni domu v 18:15:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To u mě to taky nevyjde do rána, i kdybych sebevíc chtěl ... v pátek, který je svátek dělám taky - a bez příplatku! (A to se vyplatí:super:grr:grr) Ale když vyrazíme ku domovu opůlnoci, u mě neva - jsem noční tvor NIGHT CREATURE. Uvidíme podle zábavy a v kolik budou chtít moji navigátoři ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

To u mě to taky nevyjde do rána, i kdybych sebevíc chtěl ... v pátek, který je svátek dělám taky - a bez příplatku! (A to se vyplatí:super:grr:grr) Ale když vyrazíme ku domovu opůlnoci, u mě neva - jsem noční tvor NIGHT CREATURE. Uvidíme podle zábavy a v kolik budou chtít moji navigátoři ...

No mě je to fuk, já mám volno, ale svému doprovodu jsem slíbil návrat o půlnoci........:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Původně zaslal: Neon

To u mě to taky nevyjde do rána, i kdybych sebevíc chtěl ... v pátek, který je svátek dělám taky - a bez příplatku! (A to se vyplatí:super:grr:grr) Ale když vyrazíme ku domovu opůlnoci, u mě neva - jsem noční tvor NIGHT CREATURE. Uvidíme podle zábavy a v kolik budou chtít moji navigátoři ...

No mě je to fuk, já mám volno, ale svému doprovodu jsem slíbil návrat o půlnoci........:myslim:myslim

O půlnoci vyrazíte a nebo o půlnoci máte být v práglu? Jo a ještě o půlnoci kterého dne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: KIRRA

Původně zaslal: aka

jedna pulnoc a tolik otazek :D:D

Jo jo...neresime uvidime...no ne???:mrk:mrk:mrk

No jasná ... neřešíme, zakalíme, uvidíme ..;)

Ale já neřídím, takže na mně to není ...:roker

No pokud neridis...no to bude mazec...tesim se!!!

Hlavne nedojedte moc pozde...

Paaaa na Priglu...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...