Red.Bill Odesláno 2. červenec 2006 Odesláno 2. červenec 2006 Zdar chlapy mam problém z ničeho nic mi začal blbnou motor když to natočim vytočí se až do 6000 chvíli se tam drží a pak spadne na volnoběh kterej lítá mezi 1800-3200ot. když se lehce dotknu plynu vytočí se do 5000... Razantní úbytek výkonu neni znát. žádná zbytečná kontrolka nesvití. R.v 2000 a nalítáno 122tkm dle tacho. neměl už někdo podobnej problém?? nebo nenapadá vás čím to může bejt?? než to pošlu na léčení [upravil dne 2.7.06 Red.Bill] Citovat
ALFWORKS Odesláno 4. červenec 2006 Odesláno 4. červenec 2006 No ty blaho .... ty mas asi tu verziu motora s elektrickou klapkou.. vsak? To musi byt dost neprijemne ked sa to samo takto vytoci... hmm.. moze to byt asi kopa veci... nesvieti ti kontrolka na diagnostiku?.. Skus odpojit bateriu na nejakych 10 minut.. to by malo resetnut ECU.. Citovat
Red.Bill Odesláno 5. červenec 2006 Autor Odesláno 5. červenec 2006 nene ještě je ovládaná lankem, a včera sem zjistil že je prasklí sání, na 95% je to tim... Citovat
vector Odesláno 5. červenec 2006 Odesláno 5. červenec 2006 Původně zaslal: Red.Bill nene ještě je ovládaná lankem, a včera sem zjistil že je prasklí sání, na 95% je to tim... JJ to by mohlo bejt. Hledej v diskusi, existují různé typy sání, jsou tu nějaké zkušenosti s optravami a výměnou za jiný rok, který víc vydrží. Citovat
ALFWORKS Odesláno 9. červenec 2006 Odesláno 9. červenec 2006 jj.. tak to ano.. typicka chyba tychto motorov... niekde som to videl aj nafotene... ...myslim, ze tu: http://www.peugeotlogic.com/workshop/wshtml/engines/engine1/engine1.htm Vraj to sposobuje \"spatny zapal\" ??? (backfire)??? No neviem... ale divna chyba... Citovat
Red.Bill Odesláno 10. červenec 2006 Autor Odesláno 10. červenec 2006 až takhle rozmlácený to neni... už to je u kámoše na servisu a uvidí jestli to má cenu svářet nebo ne Citovat
Jezkovi.voci Odesláno 10. červenec 2006 Odesláno 10. červenec 2006 Nebo tipycky zasratá váha + krokáč ... Citovat
Red.Bill Odesláno 10. červenec 2006 Autor Odesláno 10. červenec 2006 nn je to prasklí sání... Citovat
Red.Bill Odesláno 15. červenec 2006 Autor Odesláno 15. červenec 2006 tak auto \"opraveno\", bylo to tim sáním, už jednou bylo nějak lepený... ale teď to drží vysokej volnoběh, auto teď má brácha a vrátí se až v pátek pak se hned mrknu na krokáč a váhu vzduchu, nebo čim by to ještě mohlo bejt?? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.