Sonic-046 Odesláno 27. květen 2024 Odesláno 27. květen 2024 Ahoj. mam jumper 2001 2.8hdi. po výmene filtrov som si auto prebral v nudzaku a nemalo to výkon. start motora chod motora všetko ok iba to je "tupe". svietila červena kontrolka motora a chvilku blikalo žhavenie odpalena bola poistka modru15A v motorovm priestore. Odpojil som konektor z palivoveho filtra na vodu nakolko boli kable obnažene a prekrutene spolu a kontrolka motora zhasla chvilu som mal pocit ako by bolo vsetko ok ale po chvili boblo počut ako keby praskla poistka a zas bolo auto tupe. nenasiel som ziadnu poškodenu poistku. prekontroloval som vahu vzduchu vycistil ju kabelaž k riadiacej jednotke skontroloval poistky vsetky prekontroloval turba sme skontrolovali. vymenil som regulator tlaku paliva na čerpadle nakolko nechcel komunikovat cez diagnostiku tak sme to riskli a vymenili ale nepomohlo a ani po výmene nekomunikuje s diagnostikou. Auto štartuje normalne, chod motora normalny, zvuk motora normalny iba je to "tupe" az cez 2000 otačiek sa to rozbehne ale nie je to tak ako top bolo. pripada mi to ako by bolo v nejakom nudzovom režime. diagnostika ukazuje jedinu závadu P0148 deaktivacia tretieho piestu. Ďakujem za každu radu Citovat
Vena garážmistr Odesláno 27. květen 2024 Odesláno 27. květen 2024 A to auto bylo na výměnu filtrů v servisu ? Pokud ano nevím co řešíš vrať to tam že auto nefunguje. Citovat
Sonic-046 Odesláno 27. květen 2024 Autor Odesláno 27. květen 2024 nebol to servis skušal som to samozrejme, ale bolo povedané že im to nic nerobilo a všetko fungovalo ako ma Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.