Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj. mam jumper 2001 2.8hdi. po výmene filtrov som si auto prebral v nudzaku a nemalo to výkon. start motora chod motora všetko ok iba to je "tupe". svietila červena kontrolka motora a chvilku blikalo žhavenie odpalena bola poistka modru15A v motorovm priestore. Odpojil som konektor z palivoveho filtra na vodu nakolko boli kable obnažene a prekrutene spolu a kontrolka motora zhasla chvilu som mal pocit ako by bolo vsetko ok ale po chvili boblo počut ako keby praskla poistka a zas bolo auto tupe. nenasiel som ziadnu poškodenu poistku. prekontroloval som vahu vzduchu vycistil ju kabelaž k riadiacej jednotke  skontroloval poistky vsetky prekontroloval turba sme skontrolovali. vymenil som regulator tlaku paliva na čerpadle nakolko nechcel komunikovat cez diagnostiku tak sme to riskli a vymenili ale nepomohlo a ani po výmene nekomunikuje s diagnostikou. Auto štartuje normalne, chod motora normalny, zvuk motora normalny iba je to "tupe" az cez 2000 otačiek sa to rozbehne ale nie je to tak ako top bolo. pripada mi to ako by bolo v nejakom nudzovom režime. diagnostika ukazuje jedinu závadu P0148 deaktivacia  tretieho piestu.

Ďakujem za každu radu

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...