droetker Odesláno 20. květen 2024 Odesláno 20. květen 2024 Zdravím, po výměně vodícího plastu na okno u řidiče mi nejde zamknout zámek zvenku ani zevnitř. Nejde o dálkové ovládání. Děkuji za odpověď Citovat
P607Olda Odesláno 20. květen 2024 Odesláno 20. květen 2024 A vítězem soutěže o nejmíň informací se stává..... Citovat
droetker Odesláno 20. květen 2024 Autor Odesláno 20. květen 2024 Jedná se o Peugeot 106 1,4 rok 2002. Nejde otočit klíčkem, aby se auto zamklo, ale pouze na stranu, kde se odemyká a zevnitř auta nejde taky zamknout. Pojistky jsou všechny OK Citovat
P607Olda Odesláno 20. květen 2024 Odesláno 20. květen 2024 Tam jsou dráty - táhla a asi jsi to špatně sestavil, něco jsi mechanicky zablokoval. Dej pozor na igelit, musí být tak, aby neteklo na podlahu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.