Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Mr.Bomba

130 koni predelanejch na 205 jen vymenou softu, jo? a ted tu o karkulce, prosim :D

Kdýž neveris, tak prijed na Kladno si zajezdit:roker nebo az bude nejakej sraz tak se domluvime *4* :cool:

60% vykonu navic jen vymenou softu? jdi do skodovky a rekni jim, at vyhodi inzenyry a zamestnaji toho co ten soft dodal...

da se dosahnout 10%, na nekterych motorech i 20%... ale 60%????

tech 205 koni je vysledek ze stolice, nebo z papiru rozdavaneho od chiptunera?

Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Mr.Bomba

130 koni predelanejch na 205 jen vymenou softu, jo? a ted tu o karkulce, prosim :D

Kdýž neveris, tak prijed na Kladno si zajezdit:roker nebo az bude nejakej sraz tak se domluvime *4* :cool:

60% vykonu navic jen vymenou softu? jdi do skodovky a rekni jim, at vyhodi inzenyry a zamestnaji toho co ten soft dodal...

da se dosahnout 10%, na nekterych motorech i 20%... ale 60%????

tech 205 koni je vysledek ze stolice, nebo z papiru rozdavaneho od chiptunera?

To bude urcite ze stolice... ale ne ze stolice na ktere se meri vykon ale z hodne ridke stolice toho tunerchipa ;)

Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Mr.Bomba

130 koni predelanejch na 205 jen vymenou softu, jo? a ted tu o karkulce, prosim :D

Kdýž neveris, tak prijed na Kladno si zajezdit:roker nebo az bude nejakej sraz tak se domluvime *4* :cool:

60% vykonu navic jen vymenou softu? jdi do skodovky a rekni jim, at vyhodi inzenyry a zamestnaji toho co ten soft dodal...

da se dosahnout 10%, na nekterych motorech i 20%... ale 60%????

tech 205 koni je vysledek ze stolice, nebo z papiru rozdavaneho od chiptunera?

Tak ono jde i 35procent, ale uplné max je 50 samozřejmě s tím, že motor bude kuku a jako první je na řadě turbo, aby vyletělo vejfukem, což u novejch oktávek dělá dost často i když to chipnutý neni. Poměrně slušně to ale udělá ještě v záruce, takže, když to vymlátí výfuk, proseká kat, vysrkne 3litry oleje, totálně zahulí podvozek a zadek auta, znechutí vám to život a případné přejdíždění, alespoň je to v záruce.

Odesláno
Původně zaslal: Mr.Bomba

:D hezky komentáře :D ale rád bych vás o tý oktávce přesvědčil když bude kde :mrk

:bojim:bojimnever tomu ono i 150 koni jede hoodne slusne mozna mu jen kyves a rikas mu jake fico ma a on si to asi taky jen namlouva
Odesláno
Původně zaslal: Mr.Bomba

oktavka je dobra, kamos ji ma čiplou na 205 koni 500 krouták..... fakt super...

mno to je zase ale blbost co:roker. Mám v práci chipnutýho VW 2.5 TDi z původních 111 kW (151 huculů) na nynějších 131 kW (178 walachů) a jak se u toho hoši zapotili panečku.

Hele, Bombo, že von do toho napasoval z A8 ten novej 4.0 TDi:D:D:D

nesmíš věřit všemu:roker

Odesláno

Ahojte, chcel by som sa opytat, mam ponuku na disky 185/75 R14. Podla toho co som nasiel na fore ich tam v pohode vopcham a nemali by drat o boky.

nechcem davat vecsie aby to nebolo moc okate pre niektore oci.

Videl som tu rozhovori ze mate nahodene aj vecsie rozmery takze tieto budu ok?

Diki za odpovede.

Odesláno
Původně zaslal: bombarderik

Ahojte, chcel by som sa opytat, mam ponuku na disky 185/75 R14. Podla toho co som nasiel na fore ich tam v pohode vopcham a nemali by drat o boky.

nechcem davat vecsie aby to nebolo moc okate pre niektore oci.

Videl som tu rozhovori ze mate nahodene aj vecsie rozmery takze tieto budu ok?

Diki za odpovede.

185/75/14 budou asi pneumatiky a ne disky...

Odesláno
Původně zaslal: bombarderik

Ahojte, chcel by som sa opytat, mam ponuku na disky 185/75 R14. Podla toho co som nasiel na fore ich tam v pohode vopcham a nemali by drat o boky.

nechcem davat vecsie aby to nebolo moc okate pre niektore oci.

Videl som tu rozhovori ze mate nahodene aj vecsie rozmery takze tieto budu ok?

Diki za odpovede.

vetsi mame proto, ze se nam tam mensi nevejdou ... :)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...