Vvitty Odesláno 14. červen 2006 Odesláno 14. červen 2006 Původně zaslal: Mr.Bomba 130 koni predelanejch na 205 jen vymenou softu, jo? a ted tu o karkulce, prosim Kdýž neveris, tak prijed na Kladno si zajezdit:roker nebo az bude nejakej sraz tak se domluvime *4* 60% vykonu navic jen vymenou softu? jdi do skodovky a rekni jim, at vyhodi inzenyry a zamestnaji toho co ten soft dodal... da se dosahnout 10%, na nekterych motorech i 20%... ale 60%???? tech 205 koni je vysledek ze stolice, nebo z papiru rozdavaneho od chiptunera? Citovat
AKCZ Odesláno 15. červen 2006 Odesláno 15. červen 2006 Původně zaslal: Vvitty Původně zaslal: Mr.Bomba 130 koni predelanejch na 205 jen vymenou softu, jo? a ted tu o karkulce, prosim Kdýž neveris, tak prijed na Kladno si zajezdit:roker nebo az bude nejakej sraz tak se domluvime *4* 60% vykonu navic jen vymenou softu? jdi do skodovky a rekni jim, at vyhodi inzenyry a zamestnaji toho co ten soft dodal... da se dosahnout 10%, na nekterych motorech i 20%... ale 60%???? tech 205 koni je vysledek ze stolice, nebo z papiru rozdavaneho od chiptunera? To bude urcite ze stolice... ale ne ze stolice na ktere se meri vykon ale z hodne ridke stolice toho tunerchipa Citovat
vector Odesláno 15. červen 2006 Odesláno 15. červen 2006 Původně zaslal: Vvitty Původně zaslal: Mr.Bomba 130 koni predelanejch na 205 jen vymenou softu, jo? a ted tu o karkulce, prosim Kdýž neveris, tak prijed na Kladno si zajezdit:roker nebo az bude nejakej sraz tak se domluvime *4* 60% vykonu navic jen vymenou softu? jdi do skodovky a rekni jim, at vyhodi inzenyry a zamestnaji toho co ten soft dodal... da se dosahnout 10%, na nekterych motorech i 20%... ale 60%???? tech 205 koni je vysledek ze stolice, nebo z papiru rozdavaneho od chiptunera? Tak ono jde i 35procent, ale uplné max je 50 samozřejmě s tím, že motor bude kuku a jako první je na řadě turbo, aby vyletělo vejfukem, což u novejch oktávek dělá dost často i když to chipnutý neni. Poměrně slušně to ale udělá ještě v záruce, takže, když to vymlátí výfuk, proseká kat, vysrkne 3litry oleje, totálně zahulí podvozek a zadek auta, znechutí vám to život a případné přejdíždění, alespoň je to v záruce. Citovat
Mr.Bomba Odesláno 15. červen 2006 Autor Odesláno 15. červen 2006 hezky komentáře ale rád bych vás o tý oktávce přesvědčil když bude kde Citovat
bubakkaja Odesláno 15. červen 2006 Odesláno 15. červen 2006 Původně zaslal: Mr.Bomba hezky komentáře ale rád bych vás o tý oktávce přesvědčil když bude kde :bojimnever tomu ono i 150 koni jede hoodne slusne mozna mu jen kyves a rikas mu jake fico ma a on si to asi taky jen namlouva Citovat
Guest minimaxa Odesláno 15. červen 2006 Odesláno 15. červen 2006 Původně zaslal: Mr.Bomba oktavka je dobra, kamos ji ma čiplou na 205 koni 500 krouták..... fakt super... mno to je zase ale blbost co:roker. Mám v práci chipnutýho VW 2.5 TDi z původních 111 kW (151 huculů) na nynějších 131 kW (178 walachů) a jak se u toho hoši zapotili panečku. Hele, Bombo, že von do toho napasoval z A8 ten novej 4.0 TDi:D:D:D nesmíš věřit všemu:roker Citovat
bombarderik Odesláno 21. červen 2006 Odesláno 21. červen 2006 Ahojte, chcel by som sa opytat, mam ponuku na disky 185/75 R14. Podla toho co som nasiel na fore ich tam v pohode vopcham a nemali by drat o boky. nechcem davat vecsie aby to nebolo moc okate pre niektore oci. Videl som tu rozhovori ze mate nahodene aj vecsie rozmery takze tieto budu ok? Diki za odpovede. Citovat
chechet Odesláno 21. červen 2006 Odesláno 21. červen 2006 Původně zaslal: bombarderik Ahojte, chcel by som sa opytat, mam ponuku na disky 185/75 R14. Podla toho co som nasiel na fore ich tam v pohode vopcham a nemali by drat o boky. nechcem davat vecsie aby to nebolo moc okate pre niektore oci. Videl som tu rozhovori ze mate nahodene aj vecsie rozmery takze tieto budu ok? Diki za odpovede. 185/75/14 budou asi pneumatiky a ne disky... Citovat
AKCZ Odesláno 21. červen 2006 Odesláno 21. červen 2006 Navic je spise rozhodujici ET disku.. coz je v idealnim stavu cca kolem ET17 ale pri tehle siri +-ET10 Citovat
bombarderik Odesláno 21. červen 2006 Odesláno 21. červen 2006 Zle som sa vyjaril, teda elektrony ET24 a na nich pneumatiky 185/65 R14. diki Citovat
Vvitty Odesláno 21. červen 2006 Odesláno 21. červen 2006 Původně zaslal: bombarderik Ahojte, chcel by som sa opytat, mam ponuku na disky 185/75 R14. Podla toho co som nasiel na fore ich tam v pohode vopcham a nemali by drat o boky. nechcem davat vecsie aby to nebolo moc okate pre niektore oci. Videl som tu rozhovori ze mate nahodene aj vecsie rozmery takze tieto budu ok? Diki za odpovede. vetsi mame proto, ze se nam tam mensi nevejdou ... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.