mk405 Odesláno 15. květen 2006 Odesláno 15. květen 2006 asi jako magnat, spousta kraválu za málo penez je to základ http://www.macaudio.cz/zes/mp_8000.html jde taky oto jakej bude zbytek tedy co bude pohánět Citovat
kmil Odesláno 17. květen 2006 Autor Odesláno 17. květen 2006 Pohanet to bude nejakej SWoofer,ale konkretne jakej vybrano nemam jeste. Citovat
mk405 Odesláno 17. květen 2006 Odesláno 17. květen 2006 pak se dá těžko hodnotit a radit... jak jsem říkal je to základní řada, takže bych toho moc nečekal Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.