krtek 2 Odesláno 26. listopad 2022 Odesláno 26. listopad 2022 poznam to neobsedim musim sprtat do auta na nieco prist jak funguje alebo daco vylepsit alebo sprtat do dacoho ineho ale budes za divneho pametaj tu sa to nenosi na SVK pokial nemas servis a ked mas servis nemozes laborovat ale robit seriovu robotu bo nezarobis na chleba Citovat
qwerty17 Odesláno 26. listopad 2022 Autor Odesláno 26. listopad 2022 Je to tak, proste tu to tak v obľube neni a ľudia ak sa náhodou spýtaj ze aké mam hoby a také blbosti tak potom po mne zazeraju ze sa dobrovoľne špiním a nazývam to zábavou Citovat
krtek 2 Odesláno 26. listopad 2022 Odesláno 26. listopad 2022 (upraveno) skusil by som sedacky z golfa GTI rozmerovo je auto blizsie k 206 alebo z audi TT to je prtave auticko tie tam isto vojdu ale z golfa su krajsie proste alebo este audi A3 Upraveno 26. listopad 2022 uživatelem krtek 2 Citovat
qwerty17 Odesláno 27. listopad 2022 Autor Odesláno 27. listopad 2022 z golfa by sa teoreticky mohli zmestiť tie sedačky Citovat
krtek 2 Odesláno 27. listopad 2022 Odesláno 27. listopad 2022 aj z A3 audiny ale golfacke su najkrajsie Citovat
qwerty17 Odesláno 27. listopad 2022 Autor Odesláno 27. listopad 2022 Budem skôr riešiť pohodlie ako krásu lebo môžu byť akokoľvek pekne keď sa v nich bude zle sedieť Citovat
krtek 2 Odesláno 27. listopad 2022 Odesláno 27. listopad 2022 (upraveno) je to GTI takze Topka od golfa vies ze sedacky budu na urovni ekvivalent octavia RS alebo focus ST Upraveno 27. listopad 2022 uživatelem krtek 2 Citovat
qwerty17 Odesláno 27. listopad 2022 Autor Odesláno 27. listopad 2022 To áno len môžu byť na úrovni akokoľvek keď si môj chrbat zmyslí ze sa mu nepáčia tak s tým nič nenarobim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.