Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Tak horšie sa násada do nich lebo viac drzia len neviem ako by to dopadlo v 206 😅 hlavne s tým ze musím vyššie sedieť lebo ma bolí koleno. Viac problémov ako starý chlap miestami😆😆

Odesláno (upraveno)

je tam paka vysku nastavis ked si dobre spominam  niesu plnokrvne zavodne 

len sa obavam ci sa tam vojdu ci nebudes musiet urobit siber na streche :D

su proste vysoke 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno (upraveno)

jasne pomeram

a este jedna nevyhoda spatne sa upina bezpecnostny pas 

ten zamok je zapusteny takmer po bocne drzadla kde sedis 

 

idem zmerat 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno (upraveno)

Pohľadám meter a pôjdem zmerať ci sa zmestí 

Budem musieť hľadať inú variantu lebo tieto veľmi nepomestim,  jedine ak by som ten kabriolet spravil😁

Upraveno uživatelem qwerty17
Odesláno

To mi uz vela ľudí hovorilo aj ja sam som si hovoril ze by bolo prestať ale stále je ze ešte toto ešte toto a zrazu prejde leto a ani neviem koľko peňazí som vlastne zase do toho auta dal😅😅😅

Odesláno (upraveno)

ja som mal v 406 ke tak mozno 3000 eur a odisla za 400 euri romom nikto to nechcel 

aj ked auto porobene nacipovane starane proste to je zivot nesyp do 20 rocneho auta jedine ze si ho chces nechat ale vies kazdy ma mladsie a potom kazdy na teba pozera no on je chudak kazdy zije s dobou len on je v roku 2000 a vala sa pod tym autom furt sa mu to kazi  ,no nie nekazi zato pod nim lezim aby sa nepokazilo ale ludia si to vysvetlia po svojom mainstremovo  

 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno

To je veľká pravda. Ale tak kúpil som si naschvál také auto aby na ňom niečo bolo robiť lebo ma to baví a viem ze tie peniaze co do toho dám mi nedá nikto naspäť. Ale je to tak ze ľudia iba zazeraju ze to staré auto to sa musí kaziť ale pravda je ze sa nekazi ma svoje chybičky krásy a uvítal by som novšie ale zase toto ma svoje čaro

Ale budem sa musieť posunúť ďalej lebo zae odtiaľ potiaľ. 

Odesláno

jak budes starsi pochopis dojde ti to co mne aj ked si sikovny ludia ta nebudu brat ked lepis stare auto 

proste si mimo hlavneho prudu /mainstream/ teraz ti na tom nezalezi ale ked budes potrebovat ludi zariadit si byvanie nejake vyhody u ludi a podobne tak bude problem nebudu ta uznavat krute? je to tak 

 

Odesláno

To beriem preto chcem aj tu A5 lebo viem ze proste budú na mňa inak ľudia pozerať a ako víkendové auto si chcem kúpiť mx-5 ze proste niečo v čom sa budem hrabať ale pritom bude ako cukriček. Netreba spájať hobby a dennodenny život keď niečo na hobby tak aby som na tom chodil iba niekedy .

Odesláno (upraveno)

takze takto to robit nemozes budu ti peniaze inde chybat 

sprav tak ako ja kup si silne auto a venuj sa udrzbe to je proste moj nahradny plan ziadny tuning ciptuning a turbotuning 

 

Upraveno uživatelem krtek 2

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...