Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Zatiaľ som problém s radením v zákrute nemal, skratene radenie trosku vyššie páka a naozaj ze preradiť je chvíľkové záležitosť s dsgckom by to bolo pohodlnejšie. Ale na prudké zrýchlenie a naháňanie sa je trosku pribrzdene aj keď za mňa je stále jedno z najlepších 

Odesláno (upraveno)

radi rychlejsie nez ti na manuale ked to das do sportu preto ma RS zrychlenie z 0-100 za 7  sekund ,ktory 2,0 naftak to ma?

ale ja uz tak nejazdim lebo gumy nevydrzia ani mesiac no a tiez nechcem odpalit prevodovku lebo automatom moc neverim ze vydrzia nakladacku 

110kw na 206 je parada viac by som s tym ani nic nerobil  a posetril na tu A5 audinu , chcel som ju aj ja ale nepaci sa mi ten skoseny zadok tak to padlo na RS-ku ta je decentnejsia a posobi rodinne a ma kufor lebo je to combi 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno

To je pravda ze to radi rýchlejšie a taktiež sa neblaznim hlavne kvôli gumam lebo to je hrôza. Tak rodinné auto mi netreba zatiaľ a mne sa ten zadok celkom páči akoze kombik je vždy uzitocnejsi. Len s tými cenami co teraz tie auta stoja mi je miestami špatne.

Odesláno

audina je draha ,chcel som A4 ale je to mensie nez 406,  A6 je zase vecsia tak ako 508  tak potom A5 ale to vypada jak cupecko ,tak tiez ne 

tak octavka ta je takmer presne velka jak 406 

proste sa mi pacia tie combiky ,v style RS6 audiny  a octavka to kopiruje tak preto RS

cupecka sa mi tiez pacia ale vies mam 40 rokov a cupe? kazdy by pocumoval no tak ten nejak omladol :D

Odesláno

Akoze ja už mám dosť vystupovania z auta aby ten za mnou vyšiel ked niekoho beriem takže by som sa ideálne chcel coupecku vyhnúť chcel ny som do sportbacku ist. A mne osobne sa páčia tiež rs octavie ale zase neviem proste som rozhodnutý ze chcem ten 3liter 😅.

Odesláno

par ludi to tu ma paci sa mi to moc je to moj taky maly sen no ale nezivil by som to aj ta RS-na diely neni lacna a vykonu je tam dostatok ked treba 

len gumy su 225-ky 17 palcove a sfuknes ich do mesiaca ked chces 

Odesláno

Tak akoze živiť to je o inom uz ja sa čudujem ze na akú spotrebu som schopný s tou 206 chodiť a ani z ďaleka sa k nej nepriblizim s A5 a o dieloch nehovorím . Tak akože gumy ešte aj išli hore a aj tak nemám chuť ich zdierat ale keby mam 225 r17 tak by mi nebolo uz po chuti ich drat dupľom. 

Jedine na co si neviem na 206 zvyknúť sú sedačky lebo po dlhšej ceste ma zakaždým bolí chrbát.

Odesláno (upraveno)

kup sedacky z RS a ked ich dopasujes a nevyhodi ta na stk tak budes spokojny neboli nic ani chrbat ani zadok ani nohy

len sa tachsie do nich nasada ale ked sa usadis v poho ale 20 rocny chlapec take veci riesit nebude jak sa nasada je pruzny 

no len budu po strechu v 206 :D

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno

Tak ja som uvažoval uz nad veľa možnosťami co tam napasovat ale z RS ma nenapadlo dať sedačky. Len pravda ze co na to povie na stk asi najjednoduchšie by bolo z rccka dať lebo tie mi prišli pohodlné len tie normálne 206 sedačky sú úplne otrasne pre mňa 

Odesláno (upraveno)

no sedacky z RS biju do oci lebo operadlo a opierka hlavy je  z jedneho kusa takze biju do oci aj v octavke a nieze v 206

hned bude vediet ze to neni z toho auta 

ja som mal vo favorite interier z felicie komplet ,sice na stk trochu pohucal ale pustil ma vyzeralo to zaujimavo :D

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno

Tak akože z rccka tiež bijú do očí lebo Je to kvázi skrupina ale zase je to sedačka z 206 ale ideálne by som sa  chcel  vyhnúť tomu ze by som musel meniť sedačky pred stk😅

Odesláno (upraveno)

povies mu ze special edition  nieco jak u skodovky laurin a clement 

no oblbnes ho co ine?

vinko na sedackach neni nedokaze ti

a technicaku nerozumies

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno

To je pravda. Keby je taky tak by uz robil problém za brzdy iba. 

Len zohnať sedačky z rccka je tiež komplikované. Jedného známeho mam co som od neho bral nápravu a chodí do talianska na diely tak som mu povedal ze ak sa objavia no to je taka loteria

Odesláno (upraveno)

zavodne kozene ti prejdu o hubu ked ho namotas ked sa bude vrtat sice zbytok auta nebude ladit ale povies tak som kupil je to nejaka specialna edicia

ale ked tam das z obycajnej octavky z latky tak to ti nezhltne 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno

su fajne ale spatne sa nasada do nich no ale to  len tak 1.5- 2 sekundy ale potom paraada

este som dost pruzny nevadi mi to extra no keby mam cez 50 poviem nie daco ine ,alebo obycajne sedacky a vyssie posadene 

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...