tom-tom Odesláno 9. květen 2006 Odesláno 9. květen 2006 Cerpadlo cerpa... a nevypina. Pedal brzd ma tak polovicni odpor nez jak by mel byt, po seslapnuti k podlaze jde citit snaha natlacit, ale nema to silu. A hlavne to nebrzdi.. teda spis ne moc dobre. Kontrolka ABS stale sviti. Provedl jsem test na zavady a zahlasilo mi to jedinou chybu, kod 24 - samozrejme takovy ani v tabulkach nemam Cely system sem odvzdusnil, ale bez ucinku. Nemate nekdo stejny system brzd? Je to bendix, cerpadlo s kouli a elektromotorem u predniho praveho svetlometu. [upravil dne 14.5.06 tom-tom] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.