Fusion Odesláno 7. květen 2006 Odesláno 7. květen 2006 Montuju teďka repra v autě, všechno se zdálo ok ale teď praskají repra a vůbec nevím proč. Zkoušel sem přehodit + a -, nic. Nevíte někdo kde by mohl být problém? Citovat
malypeto Odesláno 7. květen 2006 Odesláno 7. květen 2006 Aku wattaz maju repro a aky vykon ma radio?Ked mas slabe repro mohlo by to byt tym. [upravil dne 7.5.06 malypeto] Citovat
Fusion Odesláno 8. květen 2006 Autor Odesláno 8. květen 2006 Vyřešeno - jak sem natáhl dozadu dráty pro repro tak se dotýkaly + a -. Helixy teď hrajou naprosto výborně. Nedá se to srovnat s origama co tam byly. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.